Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Furcsa az, ha valaki fiatalon...

Furcsa az, ha valaki fiatalon eldönti, hogy nem szeretne sem párkapcsolatot, sem családot?

Figyelt kérdés
Mi lehet a háttérben?

2022. jan. 31. 21:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%
Szülei verték egymást meg őt is.
2022. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Én már 15-6 évesen is mondtam szüleimnek, hogy én nem szeretnék majd családot, se barátnőt.


Akkor még mosolyogtak.


Most már közeledek 30 felé, és továbbra sem volt egyetlen barátnőm sem.


Igazából annyi oka van, hogy én úgy látom, hogy az időmet sokkal jobb dolgokba is be tudom fektetni, mint egy kapcsolat.

100%-ban tudtam az egyetemre, majd a pénzkeresésre koncentrálni, és nekem egy jó karrier fontosabb, mint a család. Ennyi az oka nálam.

2022. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán hibbant vagyok és tudom, hogy szarul járna velem bárki. Úgyhogy inkább megkímélem őt magamtól. Nem vagyok szerethető.
2022. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
#2- nem kötözködni akarok, hanem tényleg érdekel, hogy később mit gondolsz mire mész majd a karriereddel? Kivel fogod megosztani a pénzed, amit gyűjtöttél? Kivel mész nyaralni? Vagy mire költöd? Ha beteg leszel, akkor ki fog ápolni? Ha hazamész a házadba kivel fogsz beszélgetni? Kire fogsz számítani a későbbiekben?
2022. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

igen, furcsa, mármint inkább szokatlan.


de pl lehet, hogy a rossz szülő mintákat nem szeretné továbbvinni, hogy pl lehet, hogy ővele rosszul bántak, amikor gyerek volt, és akkor azt látta maga előtt mintaként, és akkor nehogy úgy bánjon ő is valakivel, és akkor pl azért dönti el.

2022. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretnék,de mivel egy senki vagyok ezért nem lehet.
2022. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezer és egy oka van, én pl elég erősen introvertált vagyok, így még az embereket is kerülöm, nemhogy kapcsolatot létrehozni.
2022. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék, de kiskoromban sokat bántottak, bárhova mentem, így nehezen bízok az emberekben. Haverjaim vannak, ismerősöket bármikor szerzek gond nélkül, de barátaim nincsenek. Párkapcsolatról pedig csak álmodozom.


20/L

2022. febr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura, igaza van. Rossz szülői minta; érzi, hogy ő nem alkalmas rá; munkamániás; antiszoci; full introvertált, bármi egyéb oka lehet.

Én nem csesztetném emiatt őket, hisz mint látjuk, a sok csodás kapcsolat hova vezet? A válásokhoz, megcsalásokhoz. Ő legalább nem akar e tábor tagja lenni:).

2022. febr. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Apam nem akart gyereket de megis belekenyszerult es tonkretette az eletet

Na en ezert nem akarok gyereket mert csak irigykednek ra

2022. febr. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!