Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Székesfehérváron hol lehet...

Székesfehérváron hol lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül vagyok mióta a párom és a családom kimentek külföldre, én pedig itt maradtam tök egyedül. Viszonylag jól viselem az egyedüllétet, de azért néha jól esne valakivel egy beszélgetés közben meginni egy kávét vagy valami. 25 éves vagyok. Néztem programokat, ahol esetleg lenne lehetőség barátokat szerezni, de semmit nem találtam
2022. febr. 8. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ugyanott mint máshol, munkahelyen vagy tanfolyamon, suliban...olyan helyeken ahol összezárnak egyszerre egy csapat idegennel és legaláb bpár alkalomal össze kell járnotok.
2022. febr. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem dolgozok :/
2022. febr. 8. 02:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor mit csinálsz? Tanulsz?
2022. febr. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hobbi, kondi
2022. febr. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4#-es vagyok.

Mondok egy példát, ha a hobbid tánc, akkor valami olyan helyen kell keresned...

2022. febr. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Miert nem mentel a paroddal kulfoldre?
2022. febr. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a környékbeli művelődési házakat: biztos vannak számodra érdekes programok, csoportfoglalkozások, ahol lehet ismerkedni-beszélgetni, közös érdeklődés jó alap.
2022. febr. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van neked esetleg olyan régi barát/ismerős aki Székesfehérváron lakik és feltudnád vele/velük venni a kapcsolatot újra? Esetleg családodnak/párodnak ismerőse itt Székesfehérváron? Talán még annyit tudok javasolni, hogy ugye vannak ilyen Székesfehérvárral kapcsolatos csoportok a Facebookon - amennyiben a csoport szabályok/admin megengedi - próbáld meg oda kiírni kb ugyanezt amit ide leírtál, hátha bejön. Meg amúgy még kb az amit a többiek írtak ki.
2022. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!