Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Külföldön hogy lehet barátokat...

Külföldön hogy lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

A helyiek általában nem jönnek szóba mert nem állnak le külföldivel.


Nektek hogyan sikerült. Minden jó egyébként kivéve a magányt. Azt nehéz elviselni.


2022. febr. 12. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg Internations.com?
2022. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az Omegle-t. Igaz, 80%-ban trollok meg unatkozó tinik járnak fel oda, de annyiból jó, hogy érdeklődési körhöz kapcsolódóan keres neked partnert a rendszer. Arra mondjuk készülj, hogy a 90% pasas, aki csak faxt verni jár fel, de mindig ki lehet fogni egy-két értelmes külföldit. Nekem onnan lett amerikai levelezőtársam, aki már kézzel írott levelet is küldött nekem! El sem akartam hinni, hogy tényleg megteszi, miután mondta...
2022. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem úgy jött le eddig, hogy a legtöbb külföldi jóval közvetlenebb, barátságosabb mint pl a Magyarok. És nem igazán a neten élik az életük. (Németországban élek) Melyik ország az ahol ennyire nem fogadják el a külföldieket?
2022. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Keress hasonló kultúrájúakat. (Pl: lengyel, litván, stb).


3as, nem igazán. Ember-ember. Ugyanaz. A különbség annyi hogy a magyar testbszédet érti az ember, a többit nem, így kevesebb a konfliktus.


De ha csak haveri szintre gondoltál, akkor persze. Az könnyebb.

2022. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4-esnek osztom a válaszát. Meg kell próbálni hasonló kultúrájú embert találni, mert igazából azzal az amerikai sráccal is sok a félreértés (vagy az egyáltalán nem értés), pont amiatt, hogy rohadtul másképpen szocializálódtunk. Az amerikaiak, mivel jól beszélem az angolt, szeretik azt feltételezni, hogy a szlengben meg a hülye mozaikszavaikban is otthon vagyok... :D Ezt mondjuk pozitívumként veszem, mert intelligensnek, már-már marslakónak gondolnak, hogy képes voltam a nyelvüket elsajátítani. :D Náluk sajnos nem az a jellemző, hogy többnyelvűek, az maximum a mexikói felmenőkkel rendelkező embereknél fordul elő, hogy spanyolajkúak, meg Louisiana területén van pár franciául is tudó, de összességében nem valami tájékozottak.
2022. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4es és 5ös írja; olyat keress, aki hasonlóan szocializálódott.


Ha ez nincs meg, akkor egymás megértéséhez több belerakott munka kell, mindkét félről. Ez nem szokott meglenni.

2022. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem munkahelyen sikerült barátokat szerezni. Szép lassan, fokozatosan egyre többet beszéltünk, aztán elhívnak most már néha (de 4 évem e telt, eleinte a nyelv sem ment még).
2022. febr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb minőségűeket,mint itthon.
2022. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!