Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha kirándulni voltam a Normafá...

Ha kirándulni voltam a Normafánál ma délután,nem volt olyan rossz a napom?

Figyelt kérdés
Sütött a nap,néztem a hegyről a várost,sétáltam, fülhallgatóval zenét hallgattam,friss levegőn voltam,kint a természetben.Hideg sem volt.Nem rossz ez,még ha egyedül is voltam?Vagy ilyen helyre jobb ketten menni?

2022. febr. 15. 21:24
A kérdező szavazást indított:
Jó egyedül kirándulni a hegyekben
Egyedül nem jó ilyen helyre menni,csak baráttal vagy családtaggal.
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szeretem én is azt a környéket :)
2022. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én szomorú vagyok hogy egyedül kellett kirándulnom de lehet hogy nem volt ez így olyan rossz.
2022. febr. 15. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most igazából mi a kérdés?


Azt csak te tudod eldönteni, hogy neked mi a rossz nap meg mi nem.

2022. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez a mai egy igazi feltöltődős nap volt számomra.
2022. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettem egy kocka csokit. Szerintetek ez most ízlett nekem vagy nem?
2022. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokat járok a Normafához, már négy éve egyedul...

De ott a természet, a jó levegő, madarak, az erdő, ami feludít,felfrissít.

És akkor már nem azon gondolkodom,hogy miért is kell nekem -is- egyedul lennem ...bár tény és való, egy baráttal való beszélgetés,séta emelne a hangulaton. :)

2022. febr. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a normafánál annak előnye hogy nem kell meghívnod senkit rétesre és nem dumál bele hogy milyet választasz, hátránya hogy nem hív meg senki rétesre. Figyelmedbe ajánlom a gesztenyés rétest És ha utána se tudod hogy most jó neked vagy nem Akkor szaladj le a lejtőn!
2022. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolog egyedül kirándulni, nekem legalábbis. A természetbe pont azért megyek, hogy nyugalomban, csendben legyek és ne kelljen más dolgait hallgatnom. Ha emberekre vágyom, akkor nem a természetbe megyek. Én azért is preferálom jobban pl a Hármashatárhegyet, mert ott nincs annyi ember, mint a Normafánál hétvégén. Az zavaró tud lenni, ha üvöltő gyerekek vagy hangos társaságok zavarják meg a nyugalmat.
2022. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!