Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire kell magányosnak...

Mennyire kell magányosnak lennie valakinek ahhoz, hogy elgondolkodjon, hogy már fizetne azért, hogy az emberek szóba álljanak vele,beszélgessenek vele?

Figyelt kérdés
Se család, se pár, se semmi. Viszont elgondolkodott azon, hogy senkinek se fontos, de ő is azért akar valami társaságot. Ha fizetne a másik félnek a válaszért, akkor a másik félnek lenne miért hozzászólnia, törődnie vele. Ha fizetne, akkor a másik félnek érdekében állna az illetőnek válaszolnia, beszélgetnie vele.
2022. febr. 15. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Elhiszed, hogy egy ilyen emberrel senki sem állna, szóba, hogy pénzt képes ADNI azért, hogy valaki hozzászóljon? Mert borzalmasan kettyósnak fogják nézni?
2022. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet csak simán barátkozni?
2022. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki ez az illeto? Te?

En szivesen beszelgetek itt alkalmankent, foleg, ha valaki ennyire ketsegbeesetten maganyos.

Penzt nem kerek.

2022. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az 1#-el: mennyi coach, pszichológus képes arra, hogy csak beszél-beszél az ügyféllel, de nem képes leválni tőle, magabiztosan kimondani neki, hogy ez nem fog menni, hanem inkább elvannak egymással?
2022. febr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én egy időben azért jártam (na nem fizetős) pszichomókushoz az SZTk-ba, hogy legalább 2 hétben 1x egy két mondatnál többet szóljak valakihez. munkanélküli voltam és kb a közérten kívül sehova se jártam eltelt úgy a hét hogy annyit se mondtam senkinek hogy na hello.
2022. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

vannak magányklubok néhány megyében, face to face magányos emberek összejárnak, beszélgetnek.

szerintem ne pénzben gondolkozz, hanemreciprocitásban.


vagyis ha téged meghallgat vki, legközelebb te is őt, ebből lesznek a barátságok.

virtuális ölelést küldök, ne add fel!

2022. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy hívják az ilyet "társalkodónő". Én egy nyugdíjas maminak fizetek 1000 forintos óradíjat, hogy amikor a Nagyi nálunk van, és mi dolgozni vagyunk nap közben, délelőttönként átjár hozzánk és egy-két órát beszélget a Nagyival hétköznap.
2022. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!