Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másképp telik egy szép nő...

Másképp telik egy szép nő napja,mint egy nem szépé?Tartalmasabb?Stresszesebb?

Figyelt kérdés
A nap mindenkinek eltelik.Valakinek nyugisak a napjai,valakinek stresszesebb.Egy szép lánynak,nőnek addig nyugodt a napja,amíg otthon van?Amint kiteszi a lábát otthonról jön a stressz?Vagy pont onnantól lesz jó a napja?Megnézik őt,megszólítják,dicsérik lépten nyomon?Jönnek a rajongók,az udvarlók?Jobban elfárad egy szép nő a nap végére?

2022. febr. 18. 11:50
A kérdező szavazást indított:
Jó szépnek lenni,jól kinézni
Nehéz a jól kinéző,szép nőknek
Könnyebb annak az élete,aki nem szép.
16 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én örülnék ha dicsérnének a lányok hogy szép vagyok,de lehet hogy egy idő után már megszokott lenne és többet is szeretnék.
2022. febr. 18. 11:53
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Bizonyos helyzetekben előny a szépség, más helyzetekben meg hátrány.A szép embereket senki nem dicsérgeti, mert úgy vannak vele tudják ezt magukról.Sokan irigységből gáncsoskodnak is, vagy kiközösítik őket.

Egy szép nőnek a munkában is nehezebb lehet helytállni, mert sokan automatikusan felszínesnek és butának bélyegzik.Sokan csak ki akarják használni a szép nőket, meg sem akarják a személyiségüket ismerni.

De persze, van mikor pozitívan diszkriminálják a jó külsejű embereket.Pl. mindenki inkább adna helyet a buszon egy ápolt, szép embernek, mint egy herpeszes, 10 éve nem fürdött, szar szagú hajléktalannak.

2022. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Látszik, hogy pasi vagy.

Szerinted az dicséret, rajongás, udvarlás, összességében egy kellemes érzéseket keltő jelenség, ha 20-80 éves korig minden nyomodba vetődő suttyó azt üvöltözi utánad, hogy Jól Meg....nálak! ... ?

2022. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2 én még nem láttam olyat hogy valaki átadja a helyét a buszon egy nőnek csak mert szép.Inkabb terhes nőknek adják át meg időseknek.
2022. febr. 18. 11:57
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha követnek az utcán, miközben cuppognak, részletezik mit csinálnának veled, és mindenféle ajánlatokkal bombáznak, miközben már az első ilyenre is egy kategorikus NEM-ez mondtál?
2022. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Volt már olyan, hogy hárman körbevettek egy kereszteződésnél, és nem engedtek elmenni... Mert miért vagyok olyan kis morcos meg elutasító, ha ilyen jó lábaim vannak... -.-
2022. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én ilyennel még nem találkoztam amit 3-as és 5-ös ír.Én csak olyat látok,hogy egy férfi megnézi a csinos nőt és halkan megjegyzi hogy mit csinálna vele.De azt a nő nem hallja,észre se veszi.
2022. febr. 18. 12:03
 8/19 A kérdező kommentje:
6 de gyorsan tovább is engedtek?Vagy csak nehezen tudtál tőlük szabadulni?
2022. febr. 18. 12:06
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken tapasztaltam kisvárosban és megyeszékhelyen is - az előbbiben "bátrabbak" - , de előfordult Pesten is.

A nők legtöbbször hallják, hogy mit csinálnának velük, és látják, ki nyalja meg a száját meg egyebek csak próbálnak úgy csinálni, mintha nem vettek volna észre semmit, hátha a közöny meggátolja a folytatást, és elkerülhetik a konfrontálódást.

2022. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De egy szép nő akkor úgy ér haza este hogy azt mondja,végre vége a mai napnak is?És hálát ad az istennek hogy nem esett semmi baja?
2022. febr. 18. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!