Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akik 18 év...

Vannak itt olyanok akik 18 év alattiak és sokat vannak egyedül?

Figyelt kérdés
Leginkább arra gondolok hogy mondjuk nincs testvére, barátai, szülei dolgoznak és általában egyedül van?
2022. febr. 28. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én ilyen voltam, de már túl vagyok életemnek ezen a szakaszán.
2022. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10 éve voltam 18

16 éves koromtól mindig egyedül voltam.

Szülők elváltak, anyummal éltem de szó szerint minden nap dolgozott ezért megszoktam, hogy mindig egyedül vagyok

De én szerettem.

Elvoltam.

Mondjuk hozzám sokszor át jött és nálam aludt vagy a barátnőm vagy unokatesóm.

Meg én is jöttem mentem mindig

Nem voltam otthonülős

2022. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelen. 16
2022. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én tini koromban elég sokat voltam egyedül


apám alkoholista volt, anyámék elköltöztek, én apámmal maradtam, hogy ne maradjon egyedül, cserébe este 10-02 óra között jött haza matt részegen és néha még fesztiválozott is utána


szeretett ő a maga módján...nem gondolkodom rajta, hogy mi lett volna ha...így döntöttem így élek tovább


már 29 éves férfi vagyok, apám nem rég halt meg

szerencsére rég lerakta az alkoholt, sokkal jobb volt utána a kapcsolatunk, viszont ez az egész elég mély nyomott hagyott bennem

2022. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan már nem vagyok 18 alatti, most vagyok 18, de én is sokat voltam/ vagyok egyedül.🤷‍♂️

Vannak tesóim, voltak barátaim, de sose voltam velük sokat. Van hogy napokig nem is találkozok a tesómmal, pedig egy házban lakunk. Olyan is can hogy napokig nem beszélek a szüleimmel, egyszerűen csak nem kereszteztük egymás útját aznap

2022. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelen.
2022. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én így voltam mindig is, de nagyon szeretek egyedül lenni, szóval sosem jelentett ez problémát. Nekem ez teljesen természetes, mint egyeseknek az, hogy állandóan társaságot igényelnek.
2022. márc. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!