Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Régen népszerü voltam, de...

Régen népszerü voltam, de önkéntes számüzetésben élek 12 éve?

Figyelt kérdés

20 éves voltam, egyetemre jártunk. Sportoltam, mindig népszerü voltam, mindenki ismert. A hátulütöje az volt, hogy mindenkiröl tudtam mindent és sajnos szerettem is pletykálni férfi létemre. A vége a dolognak az lett, hogy a barátaim a rendörségre kerültek és el is ítélték öket börtönbüntetésre egy büncselekmény kapcsán. Röviden az volt, hogy az akkor legjobb barátom volt a dolog föszervezöje, én nem tudtam sokáig semmit. Addig amíg vissza nem hallottam egy pletykát, hogy nekem is szerepem van biztos ebben, pedig nem volt! Pletykálkodtam, nyomozgattam, hogy mi ez az egész, a vége az lett, hogy a rendörség kérdezett ki, hogy mit tudok? Mert sokan akikkel beszéltem, rám mutogattak, hogy én tudok ezt azt. Nem volt mit tenni, nem egy filmben voltunk, így elmondtam amit tudtam. Nem hittem, hogy olyan komoly lenne dolog. Aztán kiderült, hogy aki a legjobb barátom volt, mégis nagyon benne volt, tetten is érték! Engem védett azzal, hogy soha nem tudhattam addig meg ezt az életét. Én meg beköptem cserébe. A pletykálkodásom ide vezetett. Akkor elhatároztam, hogy elkerülöm az embereket, hogy ne okozzak károkat. Olyan jól sikerült, hogy 12 éve nincsenek barátaim, haverjaim, de már azt is elfelejtettem, hogyan kell beszélni valakivel, miröl kell beszélni. Munkám home officeban van évek óta, így senkivel nem találkozok kb. Szerintetek valaha ki lehet ebböl jönni? Sajnos megmaradtam ugyanolyan pletykásnak, csak családon belül csinálom meg celebekröl pletykálok akiket nem is ismerek. Már megszoktam, hogy nem kommunikálok senkivel aki nem családtag. Idén már fel se tünt, hogy Anyámon kívül senki sem köszöntött fel a születésnapomon.

Egy ilyen remetének lehet visszaút a társadalomba?


2022. márc. 3. 00:56
 1/5 Huszonegyedikszázad ***** válasza:
68%
Szerintem fordulj pszichológushoz.
2022. márc. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Persze. Mindig van vissza út az életbe. :)

Én ezt tenném:

Csinálnék egy facebook profilt magamnak és bejelölnék mindenkit akit most, vagy korábban ismertem. Aztán írogatnék ennek annak, mondanám hogy ezer éve nem láttalak, mit csinálsz? Merre vagy? Hogy megy a sorod? A lényeg hogy kezdj el érdeklődni mások iránt és akkor ők is fognak érdeklődni irántad. És máris vannak barátaid. A neten keresztül könnyebb ismerkedni, legalábbis egy alap fokon. Az igazi mély barátságokhoz aztán majd kellenek a személyes találkozások. De neked első lépésként elég feléleszteni a régi barátságokat. A lényeg hogy boríts fátylat a múltra, ne hibáztasd magad, hanem kezdj új életet!

2022. márc. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Sántít a történet. Csak két dolog az első pár mondatból:

- aki népszerű, az egyáltalán nem tud mindent a többiekről, sőt. A többiek tudnak a népszerű egyénről mindent

- a legjobb barátaid, de véletlenül semmit sem tudtál róluk (lásd, "mindenkiröl tudtam mindent"), és pont a tettenéréses bűncselekménykor nem voltál velük (micsoda véletlenek vannak)

- akkor 20 éves voltál, 12 éve vagy száműzetésben (szerinted), és most, hogy 32 éves vagy, sem a fogalmazásod, sem a történeted nem üti meg egy 32 éves, egyetemet végzett felnőtt szintjét


Kamu, a gyenge fajtából.

2022. márc. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Olyan gyenge a tortenetvezetes. Nem hiheto. Eleve nem is releváns - na de szoval 32 vagy, es elvágva élsz.

Hobbik, sport, regi baratokkal egy egy ital, aztam meglatod.

2022. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hallgatni arany.
2022. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!