Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van kiút a magányból?

Van kiút a magányból?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok. Annyira iszonyú magányos, hogy más sétálni se megyek ki a lakásból. Budapesten lakom, már szinte mindent bejártam ami érdekes lehet. Annyira meguntam már, mindig egyedül csinálni mindent. Belefáradtam.

2022. márc. 25. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha van időd, keress köröket, klubokat, edzőcsoportokat attól függően, hogy mit szeretsz csinálni! Én megoldottam, pedig hasonlóan voltam. Ne érdekeljen, hogy mit fognak szólni hozzád! Desperate times call for desperate measures. 26/f
2022. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
^csak egy példa: facebookon vannak események. kiválasztasz minden héten kettőt, és elmész
2022. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Menjünk együtt
2022. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanez itt is.:) 25F
2022. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
nincs
2022. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, egy csomó kérdés arról szól,hogy jaj de magányos vagyok...Mindenféle korosztály kiírja.

Aztán mi történik?

Senki nem válaszol az írt privátra,nem akar találkozni, beszélgetni.Hogyan akartok változtatni ezen, kitörni a magányból, ha elzárkóztok ?


Másfél év alatt egy, azaz egy emberrel tudtam élőben is beszélgetni, egy jót kirándultunk, kibeszéltük magunkat és jobb lett a kedvünk.

Monitor mögé elbújni, onnan panaszkodni a világra nem érdemes !


Még annyit,hogy az élő beszélgetést semmilyen technika nem tudja pótolni. Ez így volt, így is lesz.

2022. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát hiába írok nekik, nem válaszolnak :D
2022. márc. 26. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is iszonyú magányos vagyok, és szintén pesti.

Aki szeretné, írjon privátot, de ha lehet, inkább discordon vagy messengeren beszélgessünk, mert a gyakorit nem annyira használom már.


21F

2022. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írhattok! 26/f ugyanebben a cipőben Bp-n.
2023. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2022. márc. 26. 13:57


Totálisan így van. Már a kérdés kiírója se elérhető itt az oldalon, hiába akartam neki írni privátot. És nem egy ilyen hasonló kérdésre írtam választ és privátot is. Volt ahol megakadt, de inkább válaszolni se méltatnak. (Előző voltam)

2023. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!