Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék túllépni ?

Hogy tudnék túllépni ?

Figyelt kérdés

10 éves kapcsolatom ment tönkre, nagyon kivagyok még mindig pedig már 1,5 éve történt azóta ki se mozdulok, nagyon rossz

Ti hogy lettetek túl a szakításon



2022. márc. 25. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Eltemettem magamban minden érzést.

Kifelé a külvilágnak színlelek és így nincsenek kérdések,nem kell róla beszélnem.

2022. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is kb 2 év kellett mire jobban lettem. Az első év volt a leghúzósabb. Volt több öngyilkossági kísérletem is, de utólag nagyon örülök hogy egyik sem sikerült. Az a vicc hogy nekem fél évig tartott ez a kapcsolat. El sem tudom képzelni milyen 10 év után.
2022. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Mit van úgy mindenki oda az időnek?
2022. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A barátok sokat segítenek, ha meg nincs keress ujjakat!

Vagy keress egy búfelejtő partnert az is sokat segít éld ki a vágyaid hidd el hamar elfelejted a múltat, de ha van rá lehetőséged ne a szomszédba keresgélj. :)

2022. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell gyászolni. A gyász feldolgozásában meg sokat segít, ha ki tudod beszélni. Sokan hallgatni akarnak róla, úgy is lehet, csak sokkal tovább tart.

Továbbá kell az is, hogy valami aktív elfoglaltságod legyen, kirándulj, sportolj, stb.


Van valami hobbi, munka, stb? Persze akkor is fontos, hogy meglegyen az egyensúly, hogy magaddal, a gyásszal és ezzel foglalkozz, tehát ne az legyen, hogy munkába temetkezel menekülésképpen. Pláne ne alkoholba stb.


C.

2022. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha 18 hónap alatt nem léptél túl akkor irány egy pszichológus mert egyedül ezt nem tudod feldolgozni.
2022. márc. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy valami számodra értékes dolgot csinálj. A mozgás, sport nagyon jó a depresszió ellen. Az, hogy ki se mozdulsz épp a bajt tetézed. tessék rávenni magad arra, hogy minden nap rendszeresen sétálj, fuss, biciklizz, még jobb, ha társaságban csinálod ezt.

Ha indokolt, akkor fogyókurázz, stb. tegyél valamit, hogy csinosabbnak érezd magad, és hasonlók.

2022. márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!