Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol van még tiszta levegő...

Hol van még tiszta levegő tiszta emberekkel, álmokkal és célokkal; összetartással? Hol van tiszta élelem és tiszta érintetlen Természet?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van abból, hogy a dohányosok és az autósok, na meg a gyárak szmogot generálnak még a faluban is ahol vagyok. Ennyire azért már nem kell a technológia senkinek sem. Igaz, hogy Pest megyében vagyok, de akkor is elég ebből és itt is tiszta levegőnek kellene lennie , de az emberiség és a lakosság igénytelenségét sugallja mindez olyannyira, hogy szinte már agresszívvá tesz; a sok autógáz, vonat és műanyag égető környezetét mérgező versengő pszichopata...Az agresszív csaló emberek pedig még egy a sorban. Már megbocsássatok nekem, de hogyan legyen egészséges és ösztönzött valaki, aki látja, hogy kurvára de mérgezik gyerekkorától fogva és nincs semmi sem rendben, amióta csak ÉLek; ezt látom. Azt veszem észre magamon, hogy ingerült vagyok a koszos környezettől, az emberi értetlenségtől és így tovább sorolhatnám még, de ösztönzött néha tudok lenni azért, mert megoldom valahogy, de az éppenséggel nem tart sokáig. A fos étel pedig plusz még rátesz. Mégis mit tegyen egy ember, aki Szerelemre áhítozik, de se munkája, sem pedig értelmes társasága nincsen, amiért az ilyen korrupt dolgok kiverik nála a biztosítékot és csak hőbőrög érte? Igen jöhet az okoskodás, hogy miért nem teszek ellene...ok de mit? Verjem pofán az autósokat és a dohányosokat? Ősembernek menjek vissza tán? Hajléktalan Csövesnek? Csak mert a szűklátókörű profithajhász cégek és emberek nem látják be az igazságot? vagyis azt, Hogy mérgezik az emberiséget? Engem?Téged! Szinte rá van írva az arcomra, hogy elegem van, de eközben meg annyira mosolyognék. Pedig én jókedvű vidám ember vagyok, de mint kábé az olajos vízben vergődő hal...csak mosolyognék és szeretnék szeretni, de néha annyira robbannék, hogy meteort kívánnék az Egész UNiverzumra, az emberiségre.. Mit tegyek? Azt hiába mondjuk, hogy menjek a hegyekbe remetének amikor szeretem alapból az embereket, de teljesen érthetetlen, hogy miért ennyire igénytelen a föld népe. Én vagyok a h.lye? Menjek világgá, vagy mi? Te mit tennél, amikor már az országhatárok is korlátozzák a szabadságodat és a személyi igazolvány is lejár akár egy sajt... Amerikába mennék, de minden csak megvan nehezítve...Persze a Spanyolok könnyedén átgázoltak az Indián bennszülött népen hasonló indokok miatt, most meg alig engednek be valakit hosszabb távra kalandozni. Bostonban még a levegő is jobb a Budapestinél és ez szégyen. Idehaza Az erdőkben pedig ottvan a sok gyilkos vadász, akik azt hiszik, hogy nyomós és tiszta okkal gyilkolnak. A jelenlegi helyzet miatti indulatok engem tennének csak bűnözővé a rendszer szemszögéből, vagy vandállá miközben nem kapok lehetőséget a való életre, a Szerelemre. Az igazságot és a tisztaságot szeretném A szmog és bűz helyett. Az

őszinteséget és az erőszakmentességet, de az-az érzésem, hogy a dinoszauruszok hasonló korrupt hozzáállás miatt pusztultak el a történelem idejében.



2022. márc. 25. 19:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
"Az emberiség a Föld rákosodása."
2022. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Be vetted a gyógyszert?
2022. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Egyes; ez a bajom röviden. Kettes, te pedig látszik, hogy belenyugszol mindabba, ami szar....inkább ráteszel még 1 lapáttal mi? Lehet mondani, hogy elgurult a gyógyszerem, csak éppenséggel semmilyen drog nem megoldás...még akkor se ha kilök az egész Mátrixból és látnám, hogy mindenhol csak gépek vannak...de legalább az a néhány túlélő ember, aki ellenálló, azok legalább tán normálisak és igaz testvériesek lennének.
2022. márc. 25. 19:29
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
A mesékben.
2022. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
69%
Menjél ki Afganisztánban. Most akarnak visszatérni a középkorban. Itt nincsenek üzemek gyárak.
2022. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
Eléggé hasonlóan érzek, csak azt nem értem, hogy jön a környezetszennyezéshez a szerelem és dinoszauruszokhoz a korrupció?
2022. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
37%

Természet által hozzád tartozó személyt...

Aztán azt honnan tudod hogy ki az?

2022. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
48%
Aki tetszik neki. Összefoglalva: a kérdező a gyengébbik kutya, ezért nem ő b...ik.
2022. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
A dinoszauruszok nem azért halltak ki, mert az Egyesült Hüllők Szervezete teljhatalmat szavazott a Tyrannosaurusoknak, akik meggondolatlanságból felfalták az összes növényevőt, hanem mert globális kataklizmák (meteorbecsapódás, vulkánkitörések, cunamik stb.) következtében az összes, 25 kg-nál nehezebb élőlény halálra lett ítélve, a Tyrannosaurus agyi kapacitásából pedig lekövetkeztethetjük, hogy nem jutott el odáig, hogy a növényevőállományon segítve új fákat ültessen, ő pedig csak szójababon éljen, amíg nem stabilizálódik a helyzet.
2022. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Hogyha nem lennél mérgezett, akkor tudnád és nem válnál hétszer a tévedés miatt. Szimpla Egészséges vonzódás az Egész Szerelemalapja, de hogyha megvan zavarva az agyad, a tested és a lelked sem szabad; akkor a Marinéni férje leszel 20 évesen kábé, miközben van egy sejtésed arról, hogy ki való te hozzád.
2022. márc. 25. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!