Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki Kertes házban lakik,soha...

Aki Kertes házban lakik,soha nem unatkozik?Mindig van mit csinálnia?

Figyelt kérdés
Levágja a füvet,kigazolja a kertet,kapál,ás,virágokat ültet,locsolókannával meglocsolja a virágokat,fát vág,begyújt a kályhába,összegereblyézi a falevelet,ilyenek.Egy Kertes házban nincs olyan hogy nincs mit csinálni?30/F

2022. ápr. 15. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Attól még unatkozhat valaki hogy Kertes házban lakik
Egy kertes házban mindig van munka,nem lehet unatkozni
Csak a lusta emberek unatkoznak
33 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ahol meg állatokat is tartanak,tyúkokat,malacokat,kecskét,ott meg főleg sok munka lehet.
2022. ápr. 15. 09:43
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Én kertes házban lakom és mindig van mit csinálnom.Ha szabadnapom van,akkor is reggel 5-kor kelek és sötétedésig talpon vagyok.Annyi munka van mint a szemét.
2022. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Mindig lenne mit csinálni, viszont általában a gyerekek miatt nincs rá időm.


Ne azért költőzz kertes házba, mert unatkozol…


Hidd el, te, aki ilyen típus vagy, fogsz unatkozni.

2022. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Betonozok,kerítést festek,virágokat ültek,locsolom a kertet ne száradjanak el a növények,gereblyezek,kapálok,szerelek, mindig van mit csinálni.
2022. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Jó nektek! Egy rohadt panelban lakunk, megöl az unalom, pedig barkácsolós típus vagyok.
2022. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Na én ezért nem akarnék kertesbe :D
2022. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Kertes házban lakunk, mégis szoktunk unatkozni. Nálunk minden be van füvesítve. Szóval kéthetente 2 óra fűnyírás, 1 óra gaz írtás a térkő közül, valamint napi 5 perc locsolás, ami munka van. Egyáltalán nem töltünk sok időt kinti munkával. Esetleg kétévente kerítésfestés, más nincs. Szóval mi direkt így alakítottuk a kertet, hogy ne legyen vele sok munka.
2022. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kertes házban lakok, mindig van munka, de nem emiatt nem szoktam unatkozni. Baromfit is tartunk. Én rendszeresen karbantartom a kertet, napi 30-60 perc, de ezt örömmel csinálom és nem kényszerből. ha pedig rossz idő van, vagy nyári kánikula, akkor netezek, nyáron a kertben olvasgatok, élvezem a madárcsicsergést, stb. nem reggeltől estig megszakadok, pedig 1800 m2 a telek. Az viszont igaz, ha 1 hétig nem gondozom semennyire, akkor elúszok a munkával. pl. nyaralásból hazatérve mindig meglepődök, micsoda világ van itt :D
2022. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert valaki kertes házban él még unatkozhat.

Mi nem unatkozunk mert mindig kell valamit csinálni vagy újítani

Jovohonapba tető csere lesz már előre félek mi lesz itt

2022. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én azért is költöztem kertes házba, hogy mindig legyen mit csinálnom, és ezzel megőrizzem az egészségemet. Hiába, az ember mozgásra termett, és ha ez elmarad, az megbosszulja magát.
2022. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!