Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebbe betegedtem bele ?

Ebbe betegedtem bele ?

Figyelt kérdés

Elköltöztem otthonról másfél éve,azóta egyedül lakom egy bolt feletti lakásban,nincs szomszéd.

A munkahelyemen szintén egyedül vagyok,rajtam kívül nincs senki az irodában.

Nincs párom.

Apukám el csak de ő egy alkoholista nem tartjuk jó ideje a kapcsolatot,pedig hiányzik és vágyom a szeretetère amit sosem tudott megadni.

Anyukám meghalt mikor egy éves voltam,mamám nevelt aki szintén meghalt 10 éve már.

Egyedül vagyok.

Senkim sincs.

Minden nap egyedül a lakásban.

Hazajövök a magányba a magányból.

És annyira bele betegedtem már hogy állandóan pánikrohamom van,gyenge vagyok fáradt,ha valahova el kell mennem csupa ideg vagyok és alig várom hogy haza jöhessek,igen vicces,ide a magányba.

Mindig mentem a barátaimmal,voltak célok tervek, jöttünk mentünk,de a vége mindig az volt,hogy haza jöttem az üres lakásba egyedül kelek,egyedül fekszem.

Párom sincs és a jelenlegi állapotomban nem is lesz mert le vagyok csúszva, híztam is és bezárva élek a lakásba.

Úgy érzem megbolondultam.

Semmire nem vagyok képes.

Magamat figyelgetem csak,semmi nem köt le.

25 éves vagyok...előttem az élet

Annyira nagyon magányos vagyok 😭😭😭😭😭


2022. ápr. 17. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Lány vagy? ha gondolod beszéljünk 25F
2022. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Miért nem érzed jól magad egyedül?

Mi a hobbid?

Ha nincs miért nincs?

2022. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen lány!
2022. ápr. 17. 12:32
 4/17 A kérdező kommentje:

Másfél év alatt az összes hobbim meguntam mivel munkahelyen is egész nap egyedül vagyok,itthon is

Már nincs semmi ami érdekel azon kívül hogy itt fekszem és ezen sírankozom.

2022. ápr. 17. 12:34
 5/17 A kérdező kommentje:

Ha valaki járt már így, örülnék ha írna.

Olyan ember segítségére lenne szükségem.

2022. ápr. 17. 12:36
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Menj emberek közé, senki sem fog odajárni hozzád, hogy szórakoztasson. Keress a neten önkéntes egyesületeket, az önkéntesség kulcsszóval, ahol szegényeknek főznek vagy őket segítik, és járj el oda. Ezt helyetted nem fogja megoldani senki úgy, hogy fekszel az ágyadon.
2022. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én 3 éve költöztem el a szülőktől.A munkahelyemen a 3man dolgozunk plusz a főnök.A másik 2 kolléga egészen más világ és külön helyiségbe vannak ők.A főnököm pedig alig van ott.Itthon a szomszédok családosok a környéken,én nem vagyok az a nyomulós társasági ember, úgyhogy inkább kerülni szoktam őket.Ha kint vagyok az udvaron és ők is, köszönés,esetleg kis beszélgetés.Hétvégente szoktam menni a szülőkhöz ebédre.Ami azért jó hogy van a társaság miatt. A barátok ismerősök már eltávolodtak,mindenkinek családja van.

A neten szoktam ismerkedni,beszélgetni.Valamint én a sportban találtam meg a kikapcsolódást.Eljárok futni,és kondizok.

Alapjába véve elvagyok,mert a munka és a sport mellett lefoglal a házimunka, hogy boldoguljak.Mellette szeretem a rendet és tisztaságot, amiért tenni is kell.Úgyhogy főleg hétköznaponként nem érzem a magányt. Ez inkább akkor jellemző mikor egymás után több semmittevős nap van.Akkor azért rossz egyedül.meg persze vannak rosszabb időszakok is...mikor rossz úgy hazaérni bárhonnan hogy az üres ház fogad.

De hát ez ilyen, az ember éli az életét, alkalmazkodik szinte bármilyen helyzethez.

2022. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj első sorban magadban kellene a dolgokat rendezni és szakember segítségét kérni, ha egyedül nem megy. Az is fontos lenne, hogy valami célt találj az életedben. Barátkozni is megpróbálhatsz emberekkel esetleg eljárni erre arra. Állataid nincsenek?


Egy dologban biztos vagyok. Arra neked most semmi szükséged, hogy olyanokkal beszélgess akik letámadnak ilyen állapotban puncit remélve belőle.


Gondolok itt az ilyenekre:

"Lány vagy? ha gondolod beszéljünk 25F"



Mert az ilyen semmi mást nem akar veled csak megdugni.



Szóval szerintem a párkapcsolat témát mindenképpen hanyagold egyelőre.

2022. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok nagyjából én is. Nincs senkim, se kutyám, se macskám. Itthon döglök mindig, halálra unom magam, de ha esetleg ki kell mozdulni egyből minden bajom. Munkahelyemen ugyan nem egyedül vagyok, de egyik kollegával sincs jó kapcsolatom.


Ha gondolod beszélgethetünk. 28/F

2022. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az biztos hogy letud amortizálni az ilyen! Beke lehet betegedni! De sokat számít, hogy ne ess kétségbe!

Párkapcsolat, vagy egy jó baráttal biztos könnyebb lenne! De esetleg ha szereted az állatokat, akkor egy kis házi kedvenc is fel tudná dobni a napjaidat!

Sok erőt és sok sikert! Nem vagy egyedül hasonló helyzettel!;)

2022. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!