Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, anyám semmit...

Mit csináljak, anyám semmit nem enged a nyáron?

Figyelt kérdés
A nyár unalmas 0-24 egyedül vagyok. Barátaim nincsenek. Kvázi anyám nem engedi, hogy barátkozzak. A nyarat egyedül töltöm a kis szobámban, senkit se tudok felhívni se átmenni, max boltba tudok menni, de szöknék értelme se lenne mivel nincs kivel találkozni. Már unom, hogy csak játszok és sorozatot nézek és olvasok. Élni akarok amire nincs lehetőségem

2022. júl. 27. 10:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Miért tart fogva anyád?
2022. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
ha tudnám, változtatnék rajta.
2022. júl. 27. 10:48
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy? Fiú vagy lány?

Sose kérdezted, hogy miért tiltja a barátkozást?

Iskolai barátaid se jöhetnek?

2022. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
barátaid helyett osztálytársaid.... Bocs.
2022. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

18 leszek pár hónap múlva, fiú vagyok

Mert ebben a korban a tanulásra kell fókuszálni

És nem

2022. júl. 27. 10:55
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Gondnokság alatt állsz?


Hogy a fenébe nem tudsz kimenni a kapun?????

2022. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
kimehetnék, de jól le lennék bszva nagy eséllyel fenyegetés lenne belőle. Elvenné a telefonom, eladná a gépem stb...
2022. júl. 27. 11:46
 8/31 A kérdező kommentje:

8 nem tudom mire írod ezt, ha azért mert nem akarom hogy eladja a holmim megmondom neked hogy saját pénzből van, amit ha elad nem ad belőle semmit (már tapasztaltam)

Ha arra írod, hogy nem akarok bezárva élni akkor már nem értem mi bajod

2022. júl. 27. 11:52
 9/31 anonim ***** válasza:
69%

7: már ne is haragudj, de ez mese!


VAgy pedig anyád pszichiátriai eset.

2022. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%
Anyád nem normális. Egy 18 éves fiúnak vannak igényei, mindenféle téren. Nők, barátok, valakinek van igénye bulira is, stb. Nekem már 15-16 évesen ezekre volt igényem, és mentem is hála az égnek. Próbálj meg vele beszélni, hogy tanulni fogsz ugyanúgy, de most nyári szünet van, és menni szeretnél minimum egy kávét meginni egyedül. Vagy mit csinál? Utánad szalad baltàval? Vagy veled megy? És ha barátnőd lesz majd beül a sarokba, mikor szexeltek vagy mi? Ne haragudj be de ez aberràltsàg. Exem anyja csinálta UGYANEZT. Végén tudod mi lett belőle? 22 évesen egy anyuci pici fia. Nem volt hajlandó velem összeköltözni, mert "anyuci nem engedi", és úgy rendezte át anyuci a szobáját, hogy az ajtón elé rakta az ágyàt, és kiszerelte a kilincset is az ajtóból, tehát ott volt egy lyuk ami a mi àgyunk felé nézett. És mindennap be is kellett anyucinak számolni mindenről. Igen, a szexuális életünkről is, de arról is, hogy mit evett, mit vett, mennyit keresett a munkahelyen, stb. Te is erre vágysz? Ha nem, akkor állj fel, és mondd meg neki, hogy nem vagy már 5 éves. Igenis ki akarsz menni, menni akarsz kávézni, menni akarsz sétálni, menni akarsz ismerkedni, mert egy burokban ezeket nem lehet és nem is egészséges. Ezeket neked kell neki megmondanod, mi nem tudjuk helyette közölni vele.
2022. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!