Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek van most szerelmi...

Kinek van most szerelmi bánata ? Mikor történt a szakítás,miért ? Hogy érzitek magatokat ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Három éve történt a szakítás. Én léptem meg, mert egyre elviselhetetlenebbül bánt velem. A korábbi énjét még mindig nem engedtem el, aki kedves volt. Nagyon hiányzik. Az ilyen magányos estéken mindig visszapörgetem a jó emlékeket.
2022. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:( sajnálom. Nem lehet helyrehozni ? Elhiszem, hogy hiányzik...
2022. szept. 10. 21:34
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Már nem lehet...más van neki és amúgy sem működött. Az én bajom, hogy csak egyszer tudtam szeretni.
2022. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs bánatom, örülök hogy vége lett. Attól még nem jó érzés.
2022. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem szerelem hiányi bánatom van 😃 szerelmes akarnék lenni, de nem egyszerű...
2022. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Én azt nem tudom, hogy "szeretnek"-e vagy csak KI AKARNAK HASZNÁLNI?!


Egyelőre úgy tűnik, hogy az utóbbiról van szó. (Elég vegyesek a jelzések, alig értelmezhetőek.)


Valahogy megpróbálok kihátrálni a helyzetből, de már túl összetett történetté alakult idővel...

2022. szept. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki életében van egy valaki,akit a legjobban szeret,aki az Igazi.Szerencsés esetben megmaradnak egymásnak , ezek a boldog párok..

Elmondhatom,hogy későn jött a boldogság és azt hittem örökre szól. Tévedtem, ennek öt éve lesz lassan...

Szerettem,elengedtem amikor másé lett a szíve...de ebbe én akkor kissé belehaltam.

Még ma sem tudok másra gondolni, sajnos,nem tehetek róla...

2022. szept. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak üzenném, hogy sztem elég hasonló sztorink lehet. Az enyém 2 éve ért véget, szintén én szakítottam. Mostanáig sem dolgoztam fel teljesen, járok szakemberhez is részben emiatt.
2022. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem feldolgozhatatlan.

Döntenem kellett, hogy vagy elek egy mérgező kapcsolatban vagy a szakítás útjára lépek, lépünk. Elmondhatatlan fájdalmas folyamat, 2 éves agonizálás után. Aki azt írta, hogy a régi énjét még mindig szereti, egyet értek vele. Én is így vagyok vele. De felett egy olyan stílust ami kibírhatatlan volt. Át akarta venni felettem az uralmat teljesen, kifordúlt magából és valami döbbenetes hétköznapok következtek. Lehet, hogy ő így tudott csak szakítani velem, vagyis rákényszerített erre a lépésre. Nem tudom, de 2 év alatt tönkrementünk mindketten. Én nem tudom valaha felállok e ebből.

2022. szept. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Férjem van és két gyerekem. Az "igazi" szerelmem a mai napig sokszor eszembe jut. Pedig nagyon rég szakítottunk már.
2022. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!