Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket is zavar, mikor ezt...

Titeket is zavar, mikor ezt mondják nektek?

Figyelt kérdés
Azért választottam ezt a kategóriát, mert szerintem a magányos emberek hallják leggyakrabban ezt. Szinte az összes támogató/segítő szándékú videóban, posztban, könyvben, stb benne van, hogy szeretve vagy, és nem vagy egyedül. Ha pedig valaki leírja pl videó alatt kommentben,hogy ő tényleg egyedül van, akkor már-már erőszakosan ráerőltetik, a kommentre válaszolva, hogy "de nem vagy mert valaki biztosan szeret!!!" Vannak akik tényleg nem fontosak senkinek (én is évekig voltam ebben a helyzetben) és utáltam ezt hallani. Miért nem lehet inkább azt terjeszteni, hogy nem kell ahhoz mások társasága, hogy boldog és értékes legyen valaki?

2022. szept. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem mondta senki még, így nem zavar.
2022. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én pont azt látom, hogy tök mindegy mit mondasz, az úgysem jó. Ha valaki azzal jön, hogy találd fel magad egyedül, vagy szeresd önmagad akkor a magányosnak pontosan ugyanúgy nyílik a bicska a zsebében.
2022. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nincs értelme ennek a mondatnak szerintem, mindenki úgyis a maga baját tudja/oldja csak meg.
2022. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Ezeket csak azért mondják, mert van egy kognitív torzítás, amit ezekkel szeretnének feloldani az emberek magukban. Ez az "igazságos világba vetett hit", azaz jelen esetben amikor valaki egy magányos embert lát, nem tudja elfogadni, hogy bizony az illető magányossága pontosan ugyanúgy lehetne az övé is, és ő is pontosan ugyanolyan tehetetlen lenne, mint az az ember, aki a magányos helyzetben él.
2022. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem senki se szeret. Van egy rokonom, ő igen, de rajta kívül senki. Nincsenek barátaim, nincs párom, a többi rokonnal meg megszakítottam a kapcsolatot, mert mind kétszínű volt.

Vannak olyanok, akiket tényleg senki nem szeret, magányosak, azok tényleg senki által nincsenek szeretve. Sajnálom is őket. Tudom, ez nem segít senkin, meg ezt a sajnálom dolgot én is sok embertől hallom/utálom is/, de így van.

Nehéz ebből kitörni. Az embernek nem hipp-hopp lesz párja, vagy barátai. Ezek nagyon nehéz feladatok. Egyszerűen én sem találok senkit már nagyon régen.

2022. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!