Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet az oka ha rám nem...

Mi lehet az oka ha rám nem kívácsi senki, mintha nem is léteznék?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim, nagyon magányos voltam mindig is, most 25 éves vagyok.

Én arra gondolok hogy mivel nem beszélek sokat így nem vagyok érdekes, meg nem is nagyon tudnak így megismerni az emberek.

Eléggé rossz így az élet:(

Másoknak van egy csomó ismerősük, barátaik, meg sok program, az lehet a jó:)


2022. okt. 29. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Változtatnod kell hogy érdekesebb ember legyél és felfigyeljenek rád.

Szerintem suli után sok barátság szétszakad, de tenni kell ellene.

2022. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nézd,nem vigasztalásnak írom...

De nekem voltak barátaim, volt párom is....És "hála" nekik, pár éve ismét magányos vagyok.

De nem mondom ,hogy rossz az élet, legfeljebb azt, hogy a szereposztás nem jó az én színdarabomban :)

2022. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
keress valami hobbit, ami alapján meg tudsz ismerni másokat
2022. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2022. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 g.noir válasza:

Valóban nehéz helyzet az, amit írsz. Én nem gondolom, hogy nem lennél érdekes, sokkal valószínűbb, hogy eddig olyan emberekkel voltál körülvéve, akiknek más az érdeklődési körük. Mindenkinek szüksége van társaságra, és olyanokra, akikel meg tudja osztani a gondolatait, örömeit, problémáit. Szerintem ha a közös érdeklődési kör mentén indulsz el, akkor hamarabb találkozol olyanokkal, akikkel jobban megértitek egymást.

Emellett az is fontos, hogy próbálj kicsit kezdeményezőbb lenni. Ez az elején biztosan nehéz lesz, ha zárkózott típus vagy, de abszolút megéri rászánni magad! Gondoj bele, neked is jólesik, ha mások mennek oda hozzád, és érdeklődnek felőled. Próbálj kicsit belehelyezkedni ebbe a szerepbe, még ha elsőre nem is teljesen komfortos. Remélem sikerül olyan embereket megismerned, akik értékelnek majd téged! :)

2022. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!