Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok kapcsolat nélkül...

Miért vagyok kapcsolat nélkül tiszta deipressziós?

Figyelt kérdés
Folyamat, hogy kell, hogy legyen valaki mellettem mert amúgy tökre szomorú vagyok és semmi értelmét nem látom az egész napomnak. Kb 1 hónapja nincs senkim, de már minden bajom van. De most csak azért meg nem kéne össze jönnöm valakivel, hogy legyen. Folyamatosan probálok megismerni másokat és mindenkinél beprobálkozni aki kicsit is tetszik, de érzem magamon, hogy néha erőltetem. És egyébként se jön össze most senkivel semmi. Régen amikor nem stresszeltem ezen meg általában első, második próbára össze jött. Az egész napomat az teszi ki, hogy zavar, hogy nincs senkim. Üresnek érzem magam. Mi ennek az oka? Más is küzd ilyennel? Mit tegyek?
2022. nov. 3. 17:53
 1/8 Chris Coleman válasza:
88%

Először is fontos, hogy az ember bár társas lény, de önmagával is jól kell tudnia magát érezni. Próbáld meg tevékenységekkel telerakni a napodat (sport, olvasás, munka, főzés...). Tervezd meg előre, hogy következő nap melyik órában mit fogsz csinálni.

A cél, hogy elérd azt az állapotot, amikor feltétel nélkül vagy boldog és érzed jól magad. Amikor a boldogságodat nem kötöd valamihez, hogy pl.:"akkor vagyok boldog ha..."

Boldog Napokat!

Chris

2022. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell kapcsolat? Lehetne baráti társaság akár.
2022. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akik privát üzenetben írnak. Meglepő tudom, de fiú vagyok. Nem lány.


És igen pont ezért gáz számomra, hogy fiúként kb ilyen szeretethiányos vagyok. Hiányzik az, hogy valakivel ölelkezzek, hozzá bújjak, vele aludjak, közös programok stb. És persze haverokkal is el lehet lenni, de azért egy barátnő teljesen más.

2022. nov. 3. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Verd ki gyakrabban.
2022. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz. Ember vagy, neked is kell a szeretet. Lesz barátnőd, de ne siettesd, akkor még rosszabb, lassabban telik az idő.
2022. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

A legfontosabb dolog, amit mindenkinek meg kellene tanulnia:


Ha egyedül nem vagy boldog, akkor mással sem leszel az.

Kereshetsz bárkit magad mellé, de amint vége lesz, ismét boldogtalan leszel. Épp ezért kell megtanulni együtt élni saját magaddal és egyedül is boldogulni.

2022. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

+1 arra, hogy egyedül is meg kell találni a boldogságot.


Alapból ha egyedül is kiegyensúlyozott és boldog ember vagy, az vonzóbb lesz a másik fél számára is. Legalábbis mindenképp vonzóbb mint az, hogy rád néz és azt látja, hogy elkeseredett csődtömeg vagy akit neki kell kirángatnia a szarból.

2022. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el gyakrabban szórakozni vagy yilesmi.
2022. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!