Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért félnek az emberek...

Miért félnek az emberek attól, hogy örökre egyedül maradnak? Te félsz ettől?

Figyelt kérdés

Én a magam részéről eleinte abszolút nem féltem, aztán találkoztam egy nagyon különleges személlyel akivel tudtam volna tervezni, nem végződött túl jól még mielőtt bármi is lett volna, de valamiért az elvesztése nagyon a padlóra tett, és rettegtem ettől hogy egyedül maradok, de most már így vagyok vele:

[link]


Jobb is így, mindig utáltam alkalmazkodni, és utáltam a mókuskerék életet, és így legalább arra mehetek amerre a szívem húz és nem tartozok felelősséggel senkiért :D Szóval én nem is beletörődtem, inkább elfogadtam hogy ez vár rám, és a szépet és jót látom inkább benne.


De ahogy elnézem az embereket mások nem ezt teszik, hanem küzdenek ellene kézzel-lábbal, még akkor is ha ez csak árt nekik, mármint az hogy mindig lejjebb rakják a lécet és így már ők se boldogok, de legalább elmondhatják hogy nincsenek egyedül...


Ki hogy van ezzel az egésszel?



2022. nov. 6. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Én nem félek, viszont létezik valóban kapcsolatfüggőség ami komoly dolog, szóval kár elbagatellizálni, szerintem nem is lehet belőle "kigyógyulni".


Ha van egy ember aki mondjuk 16 éves kora óta állandóan kapcsolatban van, mondjuk max pár hónap mikor egyedül volt, aztán 35 évesen egyedül marad, az nyilván retteg, mert fogalma sincs hogyan kell egy életet menedzselni egyedül. Így aztán szinte mindegy ki csak legyen valaki alapon ismét lesz mellette valaki.

2022. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
En már beletörődtem.
2022. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 szerintem 10 ből 9 de 8 nő tuti ebben "szenved", de a férfiak közül is elég sokan, de szerintem egyetlen egy sem vallaná be, vagy nem is tud róla hogy az. Nincs ezzel gond szerintem, de azért itt a karantén alatt eléggé kibukott a dolog, hogy elég instabil ez az egész életvitel :D
2022. nov. 6. 22:39
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretek egyedül lenni. Sokszor hiányzik a magány és kell a kielégítő "én" idő. Mindig egyedül képzeltem el az életem. Szerintem könnyebb.

Ennek ellenére párom van, kapcsolatban vagyok, mert olyan személlyel sikerült valamiféle véletlen folytán összaakadnom, aki szereti a hülye fejem.

2022. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Nem érdekelnek az emberek.
2022. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Olyan kb 25 éves koromig gondolkdotam iylesmin, azóta meg simán beletörődtem a dologba, jobb is mint túl sokat ezen filózni.
2022. nov. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Én ettől nem félek, de Sorostól, amigránsoktól, és Brüsszeltől rettegek.
2022. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek. Évente cserélődik sok barátom, nem akarok gyereket sem, nincs nagyon mitől félnem. Ha ellárásra szorulok idősen, majd kifizetem, ha nem tudom, akkor még mindig meg lehet halni.


Apámra 10 éve senki sem nyitja az ajtót, mert egy szemétláda. Pedig van két gyereke és 3 testvére.

2022. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 ez mar lejart lemez, haladni kellene a korral nagypapa … :D
2022. nov. 7. 10:23
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Attól jobban félek, hogy egy olyannal kell leélnem az életem, akit nem szeretek.
2022. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!