Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mièrt is nem tudnak a szép...

Mièrt is nem tudnak a szép nők alkalmazkodni a férfiakhoz, avagy nem lehet velük kapcsolatot kialakítani az átlag színvonalon èlőknek?

Figyelt kérdés
30 életévem alatt iszonyatosan rosszakat tapasztaltam. A haszonelvűségen át az emberi tulajdonságok hiànyáig mindent! Most a legújabb: Felnőtt babaarcúnak magát valló nő szuperhőst akar! Ilyen szavakkal fejti formálisan az igényeit. Ez csak egy részlet a dolgaiból és ha nem is szoros értelemben vehető, az biztos hogy a valóságtól messze áll. Ez ellehetetlenítheti a lehetőséget..Mi lesz a kővetkező? Songokut akarnak a nők a dragonball-ből? Csakmert az tud repülni?:). Az idő meg csak megy, rossz tapasztalatok gyűlnek, se szerelem, se szex.
2022. nov. 10. 16:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Lehet. Átlag színvonalon élek, külsőleg sincs bennem semmi szép, mégis szép feleségem van.
2022. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad általánosítani.

És még hirtelen felindulásból se írj ki ilyeneket, mert ezen az oldalon széttépnek az amazonok.

2022. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%

Tipikus vesztes hozzáállás.

Ha szép nőt akarsz, azért tenni is kell valamit. Persze, mondhatod, hogy te meg vagy elégedve a középszerű életeddel/fizetéseddel/kocsiddal/lakásoddal... csak akkor elégedj meg a középszerű partnerrel is.


Képzeld magad a nő helyébe egy kicsit. Rá fogsz jönni, hogy te sem választanád magadat, ha van jobb lehetőséged is.


Persze van kiút a számodra is: vonzóbbá kell magadat tenni. Külsőleg, belsőleg, szociálisan és anyagilag is.


Persze ez sok munka, amihez persze már nincs kedved.

Meg mondhatod, hogy igazságtalan az élet mert a szomszéd Ferinek szebb az arca vagy sokat örökölt. De az ilyen panaszkodással nem leszel előrébb.

2022. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Örülök, hogy azért mert valaki megpróbált vicces lenni Tinderen, már rohadjon meg minden nő, felszínesek vagyunk mind. Vannak kifejezetten gyönyörű ismerőseim (én átlagosnak vallom magam) és egyikőjük sem az alapján választott párt, hogy úgy nézzen ki mint egy topmodell meg legyen 5 diplomája és 3 BMW-je. Ez csak azoknak a férfiaknak a hülyesége, akiket párszor elutasítottak, és emiatt kitalálták hogy minden jó nő felszínes haszonleső p*csa.
2022. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Ezek csak szavak. Minden az érdekekről szól. Egyetlen szép nőről sem hallottam vagy tapasztaltam volna 30 évem alatt, hogy érdek nélkül kitárulkozott volna.
2022. nov. 10. 18:30
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Minden csak fogalmazás kérdése. Én például levettem a feleségem a lábáról, belém szeretett, és hát ha úgy vesszük, érdekből hozzám jött, hisz az volt az érdeke hogy olyasvalakivel élje az életét, akit szeret, és aki viszont szereti. Micsoda aljas húzás, tudom, de hát ezzel kell együtt élnem...
2022. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

"Ezek csak szavak. Minden az érdekekről szól."


Szóval kiírtál egy kérdésként megfogalmazott rantet arról, hogy milyen köcsögök a nők szerinted, és aki nem ért egyet veled az csak a levegőbe pofázik vagy hazudik. Értem.

2022. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
67%
Ha vesztes vagy, akkor nyilván nem keresik az emberek a társaságod, legyen az nő vagy férfi, párkapcsolat, barátság vagy csak egy sima sörözés.
2022. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük fordítva.


Te miért vagy érdekember?

Miért csak szép nőbe akarod mártogatni a farkadat?


Miért nem éred be a neked való, elhízott, sárguló kapafogú, szőrös, igénytelen, gigatokájú, nem túl értelmes "nővel"?


Mondjuk egy olyannal mint Molnár Krisztián, csak nőben...

[link]

2022. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

:)


Ti mindig kimagyarázzátok a mai nők rossz életűségét.

Minnèl szebb egy nő, annál bekèpzeltebb és nagyobb az igènye. Nem egészséges értékrendet követ, nem önzetlenül szeret vagy tárulkozik ki. Arra hajlik, amerre az érdekei kívànjàk.

30 èvvel ezelőtt mèg kaptak esélyt a férfiak akkor is, ha átlagfizetèssel rendelkeztek és elèg volt, hogy jókèpüek voltak. Legalàbb tudtak élni, volt és lehetett nő az èletükben. Ha a nők az érdekek miatt egy idő utàn tovàbb álltak az egy dolog. De nem volt az , hogy ignorálták az egyedülálló férfiakat, mert nem tudtak nàluk dőzsölni.Ma már rá se nèznek egy férfira, ha nem tud felmutatni nagy kaliberű dolgokat.

2022. nov. 10. 21:06
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!