Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok ember elfelejti hogy ez...

Sok ember elfelejti hogy ez nem Amerika?

Figyelt kérdés
Nem akartam azt mondani hogy a nők mert a férfiak között is vannak akik csak vékony,jó alakú nőkkel akarnak összejönni.Csak elfelejtik a nők és a férfiak hogy nem Amerikában vagyunk és nem Hollywoodban.Itt nincs annyi jóképű férfi tele pénzzel és nincs annyi csinos nő sem.Itt szegénység van,sokan nem táplálkoznak egészségesen,sokan el vannak húzva nők és férfiak, fiatalok,idősek,sok a buta ember is,nem olyan a valóság mint ahogy az amerikai romantikus filmekben látjuk.Vannak jó kiállású nők és férfiak de a többség nem ilyen.31/F

2022. dec. 12. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Tisztában vagyok vele hogy milyen a magyar valóság
Én akkor is modelltestű nőt akarok
Én akkor is jóképű,pénzes pasit akarok ha kevés is van belőlük
Nekem megfelel egy szegény csúnya nő is
Nekem megfelel egy szegény csúnya férfi is
25 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 A kérdező kommentje:
Amerikában lehet hogy megtehetik hogy megcsináltassák a fogaikat,hogy megvegyék a drágább minőségibb ételeket,de itt ez nem így működik 😕
2022. dec. 12. 12:09
 2/94 anonim ***** válasza:
98%

1: pont Amerikával példálózol, ahol a fél országnak (némi túlzással) semmiféle egészségbiztosítása nincsen...????


Nagyon tájékozatlan vagy...

NEm tudom, honnan szedsz ilyen infókat.

2022. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy hollywoodi példálózás.... :-DDD



LSd. még "ötven dolog amit sose tudnál meg amerikai filmek nélkül"


:)))

2022. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
100%
Amerika a világ egyik legelhízottabb országa.
2022. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 A kérdező kommentje:
2 Amerikában akkor is több ember él mint itt,több jóképű,több jómódú ember is van,több lehetőség.Megértem ha ott válogatnak a nők és a férfiak na de itt?Ez Magyarország,itt ez van,ebből kell főznünk.
2022. dec. 12. 12:16
 6/94 anonim ***** válasza:
94%
#5 Magyar nők szebbek mint az amerikai nők, báttya
2022. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
93%
Most itt sírod ki magad mert nem kellettel egy csajnak? Nyilvan a 20 év fölöttiek is lehetnenek szepek ha plasztikaztatnanak mint amerikaban egyesek.. de ott több ember is van mint itt , a másik hogy attol hogy itt a fél orszag nem törődik magaval, a külselyével,én még megtehetem és ne te mond már meg hogy milyen párt akarjak magamnak.. kezdjetek el foglalkozni magatokkal és lesz jó nőtök meg jó pasitok ennyi
2022. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
93%

"Amerikában lehet hogy megtehetik hogy megcsináltassák a fogaikat"


Én Magyarországon csináltattam meg a fogaimat.

2022. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 A kérdező kommentje:
Ráadásul a magyar nyelvet nem értik sehol a világon míg angolul a világon szinte mindenhol beszélnek.Itt sok ember álomvilágban él,bilibe lóg a keze.
2022. dec. 12. 12:23
 10/94 anonim ***** válasza:
100%
Amerikát majmoljuk, ők pedig Európát:)
2022. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!