Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kaphatok én is Csokot,Babaváró...

Kaphatok én is Csokot,Babavárót,Szja mentességet úgy hogy nem vagyok házas és gyerekem sincs?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 30 éves,lakásom nincs,feleségem nincs,gyerekem nincs, albérletben lakik,portásként dolgozok havi nettó 200-ért.Kaphatok azért valami támogatást a kormánytól,hogy elindulhassak én is az életben?40/F

2022. dec. 25. 21:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok, 230 a nettóm, állami cégnél dolgozok napi 12 órában, nincs gyerek, nem is lehet, de szeretnék elindulni az életben.


Nos?

2022. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha kaptál volna, akkor is itt tartanál.

Elváltál, 2 gyerek után fizeted a gyerektartartást + a svájci hiteled nyögöd a 200 nettós fizetésedből, párod sincs és albérletben laksz.

Nagyon sok az elvált ember a környezetemben, akik már a második vagy sokadik párkapcsolatban élnek vagy egyszerűen nem találnak maguknak párt. A gyerekeket hétvégén hozza/viszi apuka. Az ingatlant a válás vagy a bank elvitte és mind a ketten albérletben laknak.


Nézd úgy, hogy így még szerencséd is van.

2022. dec. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az állam nem jófejségből, támogatásból adja a segélyeket, hanem kézzelfogható hasznot akar. Szomorú, de ez van. Akik már most együtt vannak, azoktól lehet számítani a kölökre, akiből majd adófizető lesz - és azoknak, akiknek nem jön össze a lurkó az előírt ideig, azoknak vissza kell fizetni ezeket a kölcsönöket... nem érdekli őket, hogy szerinted lehet, hogy lesz egy nőd majd 10 év múlva, mert a pénztelenséged miatt nem kellesz a nőknek.
2022. dec. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Van az a mondás, hogy Segíts magadon, Isten is megsegít.

Elsősorban mindenkinek saját erőből kell boldogulni, ne mástól várd, hogy megoldja az életed nehézségeit. Pl semmiféle anyagi támogatás nem kell ahhoz, hogy megismerkedj valakivel.

2022. dec. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
40 evesen akarsz elindulni az eletben? Eddig kellett vna tanulni meg sok melot belerakni h ilyenkor mar jo legyen. Ne varj a csodara, csak magadra szamithatsz..
2022. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Együttérzek a kérdezővel. De azért gondolj bele, aki ezen felül tartós beteg is 40 feletti, és még segélyt se kapott szinte soha...? Nos?


Amúgy tényleg morbid, amit a hatalmak művelnek a világban. Elsősorban a nyuggereket küldik másfél év óta a másvilágra, majd Bill G<ci és a miniszterelnökök vigyori pofával bejelentik, hogy megemelik a nyugdíjat!

Jaj de jó!

Kár, hogy közben mesterséges hiperinflációt is generáltak világszerte, mesterséges energiaválsággal, a tevékenységüket megkoronázandó... Sebaj, legalább mindig van mire fogniuk a rablóhadjárataikat. A nyuggerek "sokra mennek" az alamizsnával...


Az is röhej, hogy a diplomások egy része, a pedagógusok is netto 200 netto kezdőbért kapnak - jövőre! Merthogy eddig 180 volt... Diplomásnak!


Te viszont portásként kapsz 200ezret, nézd a dolog szerencsés oldalát.

2022. dec. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!