Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem értek a "nők nyelvén",...

Ha nem értek a "nők nyelvén", is lehet jó életem?

Figyelt kérdés

35 éves srác vagyok. Még szűz. Soha nem voltam nővel, nem volt párkapcsolatom, nem szexeltem és nem is csókolóztam. Szeretem a Punnany Massif-ot és nemrég olvastam velük egy interjút.


[link]


Ebben az alábbi párbeszéd hangzik el.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Wolfie: Húha, most egy szerény választ kéne kitalálni...


Rendben Man: Szerintem benne van az, hogy még azok a fricskák is, amik a női nem viselkedéséről írunk, azok is nagyon árnyaltak és nem direkt bántók; és ugyanakkor nagyon sok nőtisztelő mondat is elhagyja Roland száját. Ez szerintem fontos a nőknek, hogy "na, ez az ember még a fejében tartja, hogy mi a nő és mit követel meg tiszteletben."


Wolfie: Ha tudsz beszélni a nők nyelvén, akkor minden nyelven tudsz beszélni.


Rendben Man: Szerinted. Attól még nem leszel jó kémikus vagy gépészmérnök.


Wolfie: Nem, de jó életed lesz.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Ironikus, hogy pont gépészmérnök vagyok. Szerintetek hogy lehet jó életem, ha nem értek a nők nyelvén?



2023. jan. 20. 17:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, hogy nem foglalkozol a nőkkel.
2023. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
41%
Úristen
2023. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
91%
Csak egy nő nyelvén kell értened és tied az örök szerelem:)
2023. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Aki nem ért a nők nyelvén, az egy nő nyelvén se ért. A Wolfie-féle alfák nyilván értenek a nők nyelvén, ezért választék is akad nekik.
2023. jan. 20. 17:43
 5/43 anonim ***** válasza:
83%
Akad olyan nő ne aggódj aki megérti, ha nem értesz a nők nyelvén:)
2023. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
Csak szarul vagy szocializálva, mint a mentett kutya. Járj vegyes társaságba és próbálj meg nem máshogy viselkedni azzal, akinek nincs fasz a lába között, mint azzal, akinek van.
2023. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
75%
Aki emberekre olyan szavakat használ, hogy "alfa", az már önmagában elég ok arra, hogy a nők többsége (magamat is ideértve) messziről elkerülje az adott illetőt.
2023. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
Olyanokat hogy “nők nyelvén” is csak olyan mond , aki túlmisztifikálja a nőket, ahelyett hogy szimplán csak emberként tekintene rájuk
2023. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
26%

Olvasd el az alábbi könyveket:

Allan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?


Allan és Barbara Pease: Miért nem képesek többféle figyelni a férfiak és miért nem tudnak eligazodni a térképeken a nők?


Csernus Imre: A nő


Csernus Imre: A férfi


Tanulj belőlük!

2023. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%
Ahelyett, hogy könyveket olvasol, lépj ki a valóságba és beszélgess valódi nőkkel (ne feltétlenül párkeresési szándékkal).
2023. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!