Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 24 órás házi beteg ápolás...

24 órás házi beteg ápolás miatt teljesen kezdek tönkre menni, hogy tudok meggyógyulni ?

Figyelt kérdés

Fiatal korom ellenére nagyon régóta ezt a munkát végzem sajnos !

Beteg emberek leépülését nézem végig,bezárva,mint egy börtönben,távol a családomtól a szerelmemtől,szorongok, felek ,rettegek egész nap , depressziós vagyok ,pánikrohamok tornek rám,semmihez semmi kedvem , nem mehetek ki a házból, halálfélelmem van és kezd a kapcsolatom is rámenni mert ezáltal a szerelmemmel sem vagyok valami kedves, az idegesség,a fájdalom és a hiánya miatt érzékeny, sérülékeny és néha hisztis vagyok amit rettentő nehezen visel és sajnos minden két hétben amíg kint vagyok csak a vita van miattam ,mert minden rajta csattan ! :-(

Talán most fel tudok mondani, nagyon sok helyre beadtam a pályázatom, de ha itt hagyom ezt a munkát akkor automatikusan jobban leszek vagy akkor is kell pszichológus/ pszichiáter segítsége ?

Valakinek tapasztalata ötlete ?



2023. febr. 3. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez akkor fog kiderülni, miután felmondtál és már más munkát végzel. Szerintem egyébként ha rendeződik a kapcsolatod a pároddal, több szabadidőd lesz és hepibb munkát fogsz végezni, akkor szerintem automatikusan javulni fog a közérzeted. Sok sikert kívánok neked!
2023. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Nem lesz automatikusan jobb. Az ember psziché nem úgy működik, hogy csak a jelenre reagál, a múlt is erősen nyomot hagy rajta. Márpedig ha halálfélelmed van meg szorongsz meg ilyenek, az nem a "kicsit megfeküdte a gyomrom, majd fingok és jobb lesz" kategória.

Szóval mindneképpen ajánlom szakember felkeresését minél hamarabb. Azt sem kell megvárni, hogy elhagyd ezt a helyet, sőt, amíg ennyire aktív az egész, addig könnyebb kezdeni vele valamit. Ha "betokosodik" akkor is feldolgozható, csak sokkal nehezebb kikaparni.

2023. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez teljesen egyénfüggő, hogy ki hogy dolgozza fel. Valaki automatikusan továbblép más meg évek múlva is ezen rágódik.
2023. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Keress mást. Mondj fel.
2023. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek !

4 bocsi véletlenül a pirosra nyomtam ne haragudj !

2023. febr. 4. 07:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenesetre komoly élettapasztalara tettél szert az életről. Komoly dologba néztél bele. Sok szempontból többet látsz majd ezen túl is mint mások. Lehet as majd egy tartást és dolgokhoz viszonyulást, ha majd már visszanézel erre.


De először mondj fel és pihenj meg kicsit. Amikor felvesznek a köv helyre és mondani kell mikor kezdesz próbálj hagyni pár hetet közte.

2023. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!