Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Interneten hogyan tetszedjek...

Interneten hogyan tetszedjek valakinek?

Figyelt kérdés

Nyáron megismertem egy fiút. Nagyon kedves volt, jól is nézett ki. Az unokatestvérével nagyon jóba is vagyok. Az elején még nem tetszett de két napra rá ahogy találkoztunk megtetszett. Az egész családot egészen ismerem, és ugye lány vagyok vagyis már az egész életét kinyomoztam. Ők nem itt élnek, jóval távolabb tőlem (1500km) szóval na. Kb 3 évbe 1× jönnek. De én tavaly ismertem meg őt. A bökkenő az hogy ő nem tud magyarul, így angolul és az anyanyelvén kommunikáltunk.

Nagyon hiányzott miután hazament és semmi szociális médián nem volt fent. Még a tavaly karácsony előtt megkaptam a snapchatét ahol próbáltam kommunikálni vele. De ő inkább ilyen ok,semmi,semmi nagy stb.-kel válaszolt. Aztán kezdett ő is küldeni képeket. Majd 2 hét után nem küldött. De volt olyan hogy felléptem ( neki kimutatja ha elérhető vagyok, és nekem is ha ő, azt is hogy mennyi ideje ha épp amikor nézem nem az) és ő fent volt. Direkt nem léptem le és ő se, aztán már vagy 10 perc után meguntam és leléptem aztán megint megnéztem és láttam hogy ő is. Majd vissza lépett és akkor ez ment így körbe. Kerulgettuk egymást. Aztán kezdte replayelni( újra megnézni) a képeim amit kuldtem. Szilveszter óta nem írtam rá. Szilveszterkor is csak annyit hogy Happy new year. De nem is valaszolt. Egy ideje amikor fellépek és ő is fent van direkt lelép ami engem nagyon zavar. Ezért csináltam egy új kamu profilt ahol rá írtam hogy "hello. I like you.can?.small signs with huge meaning. "

És erre azt írta hogy elfelejtettem angolul. Akkor rájöttem hogy rosszul írtam és pánikba estem hogy mostmár biztos tudja hogy tetszik nekem. Erre azt írtam hogy "really?" Amire azt válaszolta hogy mit akarok elérni.

Majd írtam hogy nem tudom, amire még nem válaszolt mert most írtam pár perce. 2 év van köztünk. Valójában 3 kérdésem lenne .

1. Szerintetek bele menne a távkapcsolatba?

2. Vajon tetszem neki?

3. HOGXAN TUDNÁM INTERNETEN KERESZTUL ELERNI HOGY TETSZEDJEK NEKI( szoktam képeket küldeni, mert ugye ez a snapchat lényege)



2023. febr. 23. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem tudom, de cuki vagy :D
2023. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Engem már a "tetszedjek"-kel megvettél kilóra, de én sajnos lány vagyok.
2023. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

TETSZEDJEK :D

Bocsánat, indokolatlanul sokáig röhögtem ezen.

Amúgy ha már rákérdezett, mit akarsz elérni, akkor itt az ideje kiteríteni a kártyáidat. Mi nem tudjuk, belemenne-e egy távkapcsolatba, az is lehet, hogy semmilyen kapcsolatot nem szeretne veled, és zaklatásnak veszi, amit csinálsz. Ezt csak akkor tudod meg, ha őszintén elmondod neki, hogy kedveled, többet szeretnél tőle.

Ha nem, akkor nem, gyászold szépen el, és ismerkedj másokkal, ha már készen állsz rá. Ha meg igen, akkor majd megbeszélitek, hogyan tovább. Mi ebben nem tudunk segíteni, te ismered a fiút, mi nem, de az egyenes út mindig a legjobb.

2023. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
72%
Az a gond néha az emberekkel, hogy nem elég konkrétak, nem elég őszinték. Mindig azt hiszik, hogy majd a másik rájön magától, pedig ez nem mindig jön össze. Ha kerek perec elmondanád neki, hogy mit érzel, megkímélnéd magadat a felesleges köröktől és az idegrendszered túráztatásától. Nincs szükség köntörfalazásra, írd le világosan, érthetően és nyelvtanilag is megfelelően, hogy mit szeretnél. Ha zöld lámpát kapsz, hurrá, ha pirosat, akkor pedig gyorsan tovább kell lapozni.
2023. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mivel nem tud magyarul, szerencsére nem hátrány neki ez a hiányosságod.
2023. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
néköm nadzson tetszedelel
2023. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is nagyon detszeledelésezel. Ha én messzebb lakolodom, akkor jobb vagyok nála? Tedszelednél inkább nekem?
2023. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon tetszettek amiket írtatok de most akkor az lenne a kérdésem hogy hogyan erjem el hogy tetszedjek neki?
2023. febr. 24. 20:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, tudom, hogy te most a lehető legoptimistábban látod a helyzetet, és mindent beborít a rózsaszín köd. Nem is baj, ilyen mindenkivel előfordul. De szerintem ez a fiú nem nagyon akar tőled semmit. Amikor egy pasi már olyat kérdez, hogy "Mit akarsz elérni?" az legfeljebb azt mérlegeli, hogy mennyire tudna kihasználni téged, de komolyabban nem akar semmit.
2023. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9-essel értek egyet. Az is lehet, hogy tetszenél neki, de van barátnője és ritka hűséges hímpéldány.

Szerintem nem a nőnek kell kiteríteni a lapjait, te adtál jeleket, amik a leírtak alapján elég egyértelműek. Ha úgy érzed, minden esélyt meg kell ragadnod, fedd fel előtte az érzéseidet, de csak lazán. Bár én ilyen fiúval, aki így kéreti magát, egyszer álltam le, nyögvenyelős, részéről megcsalós, se veled, se nélküled kapcsolat lett, tanultam belőle.

Ha kikosaraz, nyugodt szívvel lépj tovább.

2023. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!