Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők és a férfiak máshogyan...

A nők és a férfiak máshogyan értelmezik a magányt?

Figyelt kérdés

Egy Nő akkor magányos, ha nem találja meg azt a férfit, akit képes szívből szeretni, egy férfi pedig akkor, ha konkrétan szoba sem állnak vele a nők?


Én magányos férfi vagyok, de egy nő helyében nem érezném magam magányosnak (kapnék privátot, randira hívást, bármikor találhatnék chatpartnert stb). Nincs kivel beszélnem, senki nem érdeklődik felőlem, próbálkoznom is haszontalan.


A nőknél folyamatosan van érdeklődés, ezért náluk enyhébb a magány érzése, és teljesen mást értenek a szó alatt?



2023. márc. 19. 19:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
#1 javaslom gyakorold a kulturált véleménykinyilvánítást, nagy szükséged lenne rá.
2023. márc. 19. 19:40
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de hogy van így. Az nem űzi el a magányt, hogy zaklatnak azzal, hogy megakarnak kúrni. Az meg, hogy van kivel mindig beszélgetni... Hát nem igaz. Három okból sem igaz:

1. Nincs mindig kivel beszélgetni

2. Nincsenek közös témák

3. Nem túl intelektuális a másik fél, chatelni pld egyáltalán nem tud. Értelmetlenül ír vagy csak 1 szavas válaszokat ad.


Így nem csak magányos egy nő, de el is van keseredve, hogy többféle szinten ki akarják használni.


Nőnek lenni nem jó.

2023. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
pedig az első jól beszél :D
2023. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

A nők önállóbbak érzelmileg, jól elvannak magukban is vagy a többi nővel, felüdülés nekik, ha nincsenek körülöttük lógó nyelvű zaklatók, akik tenyészkancának nézik őket.


A férfiak többsége meg - tisztelet a kivételnek - érzelmileg egy ötéves gyerek, ha nincs mindig a középpontban, nem ugranak minden böffentésére, nem tutujgatják, hogy milyen érdekes, megismételhetetlen és különleges, akkor kvázi eret akar vágni.

2023. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm az értelmes válaszod!


Írtad, hogy: "Nincs mindig kivel beszélgetni". Ez biztos így van? Ha én most kiírnék egy kérdést, ahol nőnek adnám ki magam és ismerkedni szeretnék, biztos vagyok benne, hogy 5-10 privátot kapnék minimum. A "Nincsenek közös témák". Ez mondjuk igaz lehet. Hiába keresnek, ha nincs miről beszélgetni.

2023. márc. 19. 19:51
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Az már elég nagy baj, ha azzal sem vagy tisztában, hogy a magány nem egy olyan dolog ami univerzálisan kimondható, hogy "ezért" van. Több ok és dolog miatt is lehetsz magányos. Az csak téged minősít, ha így érzel:


"de egy nő helyében nem érezném magam magányosnak (kapnék privátot, randira hívást, bármikor találhatnék chatpartnert stb)"


Szerintem te nagyon nem vagy tisztában azzal, hogy ezzel mit mondtál.

2023. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Hiába kapok ennyi privátot, ha ennek az egésze automatikusan kuka. Mert csak a szexre megy, nincs közös téma, csak a problémáit akarja lerakni nálam, stbstb. Az, hogy van kihez szólni, az nem jelenti azt, hogy megfelelő társ a számomra bármilyen szinten. Meg ha én ezekkel leállok írogatni, akkor ők nem lesznek magányosak, én igen, mert még a maradék jót is kiveszik belőlem.
2023. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem férfi nő különbség van, hanem vannak hasonló és különböző beállítottságú emberek nemtől függetlenül. Ahogy fentebb írták, hiába vannak, ha vannak ajánlkozók, ha értelmetlen. Sőt még néha rosszabb is, folyton udvariasan elküldeni a fenébe, akit a hátad közepére nem kívánnál.
2023. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A magány nem azt jelenti, hogy senki nem szól hozzád. A haverjaiddal egy parti kellős közepén is érezheted magányosnak magad.
2023. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyan dolog, hogy ha nem vagy vonzó, akkor azt bármilyen neműként szarul fogod megélni. Ha meg vonzó vagy akkor bármilyen neműként könnyebben fog menni az ismerkedés, továbblépés.


A folyamatos érdeklődéshez annyit tudok hozzáfűzni, hogy próbálj meg egy társkeresőt nőként. Nekem nő ismerősöm mutatta az övét.


Alapvetően jól szituált, láthatóan értelmes, intelligens csaj, igényes, csinos, tanult. Szóval lehetnek elvárásai, amolyan felső-középosztálybeli csaj ha be kéne határolni.


Ehhez képest naponta írtak neki 100-an ebből 90 vállalhatatlan segédmunkás proli, meg putris cigány volt akiknek ha lenne minimális önkritikája, akkor nem is próbálkoznának ilyen nőnél. Vagy csak simán megkeseredett, téma nélküli emberek.

2023. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!