Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Hogy lehet azt feldolgozni, hogy soha nem vagyok fontos senkinek, míg mások igen? (19/L)

Figyelt kérdés
Minden alkalommal, mikor barátkozni próbálok, az a vége, hogy az illető a többi haverjával tölti inkább az időt, engem pedig elhagy, vagy csak nagyon ritkán keres. Most is épp ezt élem meg, azért is tettem fel a kérdést, mert k*rvára fáj már és nem tudom mit csináljak hogy jobb legyen. Párkapcsolatom még nem volt... A családtagjaimnak sem vagyok fontos, pl. mikor anyámat elhagyta a palija közölte hogy nincs értelme az életének mert nincs benne örömforrás, hiába vagyok vele minden nap (lévén vele élek).

2023. márc. 26. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

" pl. mikor anyámat elhagyta a palija közölte hogy nincs értelme az életének mert nincs benne örömforrás"


Azért ezt ne vedd komolyan amikor a másikat egy veszteség érte. Csak a bánat és a kétségbeesés mondata vele. Nem hiszem, hogy ne lennél fontos édesanyádnak.


Egyébként ez a jelenlegi nem egy végleges állapot. Erre gondolj!

2023. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az az illető nem volt az igazi barátod, mert ha ez lett volna, akkor téged is keresett volna sűrűbben. Olyan meg nincs, hogy nem vagy fontos senkinek se, max ezt érzed most, de később ez még simán változhat, hogy belefutsz olyan emberekbe, akiknek tényleg számítasz.
2023. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs veled semmi baj, csak rossz embereket fogtál ki :(
2023. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Ilyenkor mindig azt mondom, tessék, itt a lehetőség, lehet rám írni. De rajtam kívül is van itt 1-2 tucat férfi, aki szívesen ismerkedik. Valamiért ritkán élnek a lehetőséggel ezek a magányos 19 éves lányok.
2023. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Megtalálod azt/azokat az embereket akik mindig kiállnak melletted ;)
2023. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Olyan emberekkel barátkozz akik szintén magányosak és hasonló az érdeklődési körötök.

Barátod is lesz majd valszeg. 19 évesen semmiről nem késtél le.

2023. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Arra nem gondoltál, hogy van valami, ami miatt nem annyira szívesen barátkoznak veled, vagy akár jönnek össze veled?

Aztán lehet, hogy nem. Nagyobb értelmi szinten nehezebb társat találni, mert több embert látunk hülyének.. Tudatlanság - boldogság

2023. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
nekem fontos vagy
2023. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Üdv a klubban!

18/F

2023. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Normál esetben van még előtted 50-60 év, addig még bőven lesznek embereka z életedben akiknek fontos elszel.
2023. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!