Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel kössem le magam, milyen...

Mivel kössem le magam, milyen programokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, csak a munkának élek. Szabadidőmben nem csinálok semmi érdemlegest (semmit igazából) , barátaim nincsenek, vagy nem érnek rá. Nagyon unalmasak a napjaim, semmi sem történik velem. Te milyen programokat tudnátok elképzelni, ajánlani nekem? Így munka mellett, ami nem kerül sokba/ingyen van, és remek kikapcsolódás. Jó lenne, ha lenne társaság is, akár egy csoport.

Bulizni nem igazán járnék, az nem az én világom, viszont csavarogni nagyon szeretek, felfedezni például a várost, kirándulgatni, utazni. Edzeni egyedül nem szeretnék, az sem lenne talán rossz ötlet.



2023. máj. 20. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
maszturbálás
2023. máj. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Csoportosan is akár
2023. máj. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Mielőtt elkezdeném a sztorit, 35 éves nő vagyok.

Én is egyedül vágtam neki a kondizásnak. Ciki volt egyedül bemenni a terembe. De nagyon lekötött a mozgás, a zene. Bent már nem nagyon érdekelt, hogy mi van. Persze valakivel együtt kondizni más, jobban megy az idő. De próbáld meg. Ugyan én nem ismerkedtem, de neked akár sikerülhet is.

Én is szeretek sétálgatni, nekem sem nagyon van kivel, de egyedül talán jobb is, annyira kikapcsol, megnyugtat ☺️

Esetleg számitógépes, x-boxos játékok? Én ennyi idősen is szeretek játszani, teljesen bele tudok merülni ☺️😀

2023. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én online játékból ismertem meg embereket 25 évesen mára a játékot a legtöbben abbahagytuk és élőben találkozgatunk, van akikkel közösen megyünk nyaralni is.


Sulik után nem maradtak meg az úgynevezett haverságok barátok, mindenki szétszéledt.


Kollégáim mind családosok vagy az a fajta bulis társaság ahol csak piálnak és kész ennyi de megismerni tuti nem fogsz senkit kategória.


Szóval barátság haverok sehol nem jött össze.


Végül játékból lett :)

már 10 éve lassan

2023. máj. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 joereal ***** válasza:
Face-n vannak túratárs, útitárs kereső csoportok, én is ismertem már meg ott olyat, akivel voltunk együtt túrázni többször.
2023. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress ingyenes programokat, rengeteg van.

Hol élsz? nem mindegy. De pl. ma a budapesti Bikás parkban (és még biztos sok más helyen) vannak ingyenes programok, események.

2023. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!