Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok új ismerősöket...

Nem tudok új ismerősöket szerezni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Világéletemben itthonülős, zárkózott voltam. Idén kezdtem el ezen változtatni, és eljárni nekem tetsző programokra, de egyedül nem találom a helyem. Nincsenek barátaim, az a 2-3 haverom akivel beszélőviszonyba vagyok meg nem kisér el sehova, és úgy néznek ki ezek a programok hogy kb 1 órán át járkálok céltalanul, közben a Facebookot pörgetem, aztán hazajövök rosszkedvűen. Csomó embert társaságban látok, azokhoz nem megyek oda, akik egyedül vannak, azokat meg nem tudom hogy szólíthatnám meg.
2023. jún. 18. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

1. Lépés: letenni a telefont, ha a szabadban vagy.

2. Lépés: önvizsgálat.

2023. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Nezzel ki jol. Szep arc,sportos test,jo ruha,cipo stb.Tapadni fognak rad az emberek.

Tapasztalat.

2023. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1) az önvizsgálat megvolt, épp ezért jöttem ki a 4 fal közül.

2) ez valahol szomorú hogy valakihez ezalapján mennek oda. Adok magamra, jó cuccok vannak rajtam, de ez önmagâban kevés ha szociálisan instabil vagyok.

2023. jún. 18. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2023. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4) pszichiáternél voltam, ez indított el hogy ki tudjak jönni a 4 fal közül.
2023. jún. 18. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Na, akkor ez egy jó indulás volt, most már emberek között vagy.

Akkor beszéld meg vele azt is, hogy tudsz beszélgetést kezdeni.

A telefont meg tényleg tedd le, az ilyenkor nem kell.

2023. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb megyek, megbeszélem vele. Viszont tőletek is várok tanâcsokat. A telefon azért van a kezemben, mert nélküle zavartan érzem magam, valahogy kellemetlen az amikor valakivel összeér a tekintetem.
2023. jún. 18. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak bal kézbe a telefont, és lehetőleg ne nézz rá.

Gyakorold a nézést. Először csak rövid ideig, aztán tovább is.

Nem kell végig az illető szemébe nézned, de ne kapd el azonnal a tekinteted.

2023. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A telefon azért van a kezemben, mert nélküle zavartan érzem magam"

Már megbocsáss, de ha állandóan a telefonodat bámulod, elárulnád hogyan ismerkednél telefon bámulás közben? Egy intelligens ember NEM akar megzavarni telefon bámulás közben - még akkor sem, ha ő szeretne veled ismerkedni. Kizárod az embereket a telefon bámulással, akkor ne csodálkozz, ha egyedül vagy. Tedd a táskádba a telefont, ha nem vagy otthon, és légy jelen a cselekedeteidben. Ne a telefont bámuld, hanem a valóságot!

2023. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LeaLightning válasza:
Ha még aktuális, írj nekem.
2023. jún. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!