Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Adnátok tippeket, hol vannak...

Adnátok tippeket, hol vannak olyan helyek Budapesten, ahol lehet személyesen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elég magányosnak érzem magam, de taszítanak az online társkeresők. Hol lehet manapság személyesen ismerkedni? 24/N

2023. jún. 25. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ötkor a szökőkútnál? :D


Viccet félretéve, én is sokat gondolkozok ezen mostanában, hasonló cipőben járunk. Komolyan mondom, néha irigylem a Nagyszüleink fiatal éveit, akik a faluban összegyűltek, táncoltak, megvolt a varázsa a randevúknak, értelmet és tartalmat nyert a várakozás, amikor távol voltak, hiszen értékelték Egymást, kitartottak Egymás mellett, és nem vesztek össze azon, hogy ki miért mikor volt aktív, miért nem válaszolt valamire 5 percen belül, ha látta, mit lájkolt és mit nem. Ne értsetek félre, nagyra értékelem a digitalizáció, a telekommunikáció, a technológiai fejlődés jótékony hatását a társadalomra, viszont néha elképzelem, milyen jó lenne így randizni! :)


25/F/Budapest

2023. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Park, sport közbe szoktam
2023. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Igazándiból mindenhol és sehol.


Aki tud ismerkedni, beszélgetést kezdeményezni, az bárhol fog tudni ismerkedni: utcán, sorban állva is. Nem kell hozzá különleges hely, esemény, vagy csoportos dolog.


Te nem ilyen vagy. Te sehol sem fogsz tudni ismerkedni.

2023. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nőknek bárhol. Férfiaknak sehol.
2023. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi cél. Házasság, vagy csak egy gyors menet? Esetleg a kettő között valami?
2023. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorin. Írjak privit ?

:)))

2023. jún. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Posta

Szupermarket

Tesco Auchan

Kutyafuttato

Kufyas bolt

Gxogyszertar

Kormanyablak

Buli

Kavezo

Mcdonalds

2023. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És milyen tapasztalatotok van? Személyesen már tényleg nem lehet ismerkedni, csak online?
2023. jún. 26. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Ha van annyi bátorságod, hogy más társaságokhoz odacsapódj mondjuk egy közösségi rendezvényen, akkor egyszerű dolgod van, de akár teljesen random helyzetekben is, pl bringázás közbe a pirosnál megszólítasz valakit.

Én nem vagyok bátor, szóval ezeket nem szoktam csinálni :D de ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan

25F

2023. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon nem akarsz ismerkedni - mert épp nem foglalkoztál a gondolattal - na akkor fogsz ismerkedni :)

Lehet megcsinálom a vonzás törvénye "ismerkedőst, kb tavaly bele is vágtam 42 ember pikk-pakk össze is jött a FB csoportban. De valahogy abbamaradt.. :) Igen, én azzal foglalkozom :)

2023. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!