Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, és hiába...

Magányos vagyok, és hiába foglalom le magam, ugyanazt az ürességet érzem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem ért meg senki, ha beszélek róla, akkor nekem esnek a sok idiótasággal, könnyelműen beszélnek egy olyan dologról, amibe nincsenek benne. 2-3 hetente van baráti társasággal programom, és azidő alatt megöl a magány.

Az önfeljesztő és önismereti könyvektől már hányok, edzeni járok mindennap kimerülésig, netflixes sorozatokon tömöm magam. Minden este azt várom, hogy előbb aludjak el, minthogy az igazán rossz gondolataim felszínre jöjjenek, de ez sose sikerül, és általában sírva alszom el.

Párkapcsolat nem jön össze, vagyis összejönne, hogyha lemondanék a vonzalomról meg a szerelemről. Erre nagyon rá vagyok görcsölve, mert még sose volt párkapcsolatom, szűz vagyok.

Próbáltam egyedül elmenni programokra, leutaztam egyedül Tatára a tanösvényre, de olyan sírógörcs elkapott, hogy egy órát zokogtam, és akkor, amikor megkérdezték a munkatársaim, hogy kivel voltam, azt mondtam, hogy egyedül, akkor úgy elkezdett dobogni a szívem, hogy alig bírtam rá reagálni. Voltam egyedül fagyizni, sütizni, ezek már nem okoznak annyi gondot, egyedül elfoglalok egy 4 fős asztalt már nem zavar, de továbbra se dobnak fel ezek, csak csinálom, mert azt mondták, hogy a magányos ember foglalja el magát meg legyen boldog egyedül, magányosan is.


Voltam szakkörön, hogy legalább emberek közt legyek, mert azt is írták és mondták is, de mily meglepő, hogy oda nem barátkozni mennek az emberek, hanem a hobbijukkal foglalkozni. Ugyanúgy idegenek vagyunk a másiknak, csak egy szakköre járunk.


2023. aug. 23. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Három és fél éve járom az utamat,magamban...

Teljesen megértelek Téged !


Egy bpesti férfi

2023. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Harminc eves koromig voltam szuz. Akkor lefekudtem az elso homo sapienssel. Nem volt jo. Baratsagbol ferjhez mentem, baratsag van, vonzalom nincs. Lemondtunk a szexrol. Nem tud elengedni o se. Felreleptem otven evesen ot kulonbozo emberrel Badoo-rol. Fergeteges volt. Aztan covid, osszezartsag. Most a ferjemmel sziami ikrekke valtunk, sirdogalva vagyakozunk, de nincs ki miatt lemondani a szeretetunkrol.
2023. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugyanazt az utat járom be, mint te.


Egyedül tényleg nem lehet sokáig boldognak lenni, a saját szemeddel láttad te is, hogy ezek mekkora üres közhelyek. Nekem elég specifikus hobbim van (indie játékfejlesztés), pluszban magasan funkcionáló autizmusom is, az átlagos emberekhez én sem tudok jól kötődni. Ha gondolod, írj privátban.

2023. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!