Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha használom a közösségi...

Ha használom a közösségi oldalakat,akkor miért vagyok magányos?

Figyelt kérdés
Facebook, Instagram,Tik Tok,beszélgetek lányokkal,de mégis magányos vagyok.

2023. aug. 24. 02:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintem attól hogy van internetünk még ugyanúgy a családunkkal,munkatársainkkal,barátainkkal ha vannak vagyunk kapcsolatba.Ha lenne százezer követőm,akkor is csak anyám lenne az egyetlen akivel tudnék beszélgetni,meg a munkatársaim.Meg persze a család többi tagja.
2023. aug. 24. 03:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az okostelefont szerintem egyfajta pajzsként használják az emberek,kicsit jó elmenekülni a valóságból avirtuális világba.
2023. aug. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha lenne egymillió követőm akkor is csak a családomra számíthatnék.Ha a családom nem lenne,akkor meg senkire.
2023. aug. 24. 03:09
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
A természet így próbál védekezni a túlnépesedés ellen.8 milliárdan vagyunk,mégis elképesztően sok a magányos,zárkózott,magába forduló ember.És ez így normális,evolúciós zsákutca lenne az a helyzet hogy mindenkinek van párja,barátja,mindenki boldog,elégedett,szaporodunk mint a nyulak.A fenntartható jövő szempontjából elengedhetetlen drasztikusan csökkenteni a népességet,ennek első lépése hogy az emberek eltávolodjanak egymástól,és ne akarjanak mindenáron családot alapítani.
2023. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a social media csak növeli a magány érzetét.
2023. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy insta-követő az nem társ. Egy weboldal pedig csak egy eszköz, semmi több.
2023. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!