Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szokta úgy érezni hogy...

Más is szokta úgy érezni hogy csak kölcsönbe kapta a fiatalságát,a jó külsejét?

Figyelt kérdés
Amikor 20 éves voltam tetszettem sok fiatal lánynak és idősebb,40 körüli nőknek is.Ez már elmúlt.Átadtam a helyem a mostani 20 éveseknek,most ők a menők,ők tetszenek a csajoknak,velük szemeznek,velük flörtölnek a csajok,én már háttérbe szorultam.De tulajdonképpen jól van ez így?Ez az élet rendje?40/F

2023. okt. 27. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Szoktam úgy érezni,hogy mindenem amim van csak kölcsönbe kaptam
Nem érzem úgy,hogy kölcsönbe kaptam volna a jó külsőmet
18 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
20 évesen én voltam szép,most 20 évvel később a mostani fiatalok szépek,ők buliznak,ők szexelnek,ők hajtják a pénzt,ők sportolnak,ők vigyáznak a külsejükre.
2023. okt. 27. 13:47
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Ugyanúgy nézek ki, mint 20 évvel ezelőtt, ugyanúgy koslatnak utánam, mint akkor. 41 éves nő vagyok.
2023. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem szoktam. Kérdező, a saját korosztályod is tarthat jóképűnek, pl. 30-50-es nők. De ha, az évek során eligénytelenedtél, akkor ne csodálkozz, ha már senki se néz rád. Sőt, ne légy ennyire nagyképű, hogy most így a fellegekből leszólsz a fiatalabbaknak, hogy na tessék, most nagylelkű leszek és átengedem nektek a staféta botot.
2023. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Kölcsönbe? Ha azt nézzük az egész élet egy ajándék :)

Egyébként ezek a generációs körforgások érdekes dolgok. El szoktam gondolkodni én is azon hogy ahol jártam korábban, ők sokan azt élik mostanra teljesen új dologként. És persze ugyanez, hogy akik idősebbek nálad, őket is egyre inkább átérzed hogy voltak a te idődben, és élték amit te. És hogy te is oda fogsz jutni ahol ők vannak, és vajon milyen irányba változol te magad és az életed is.

Egyébként a mostani életszakaszod is jó, lásd meg benne a szépséget és előnyöket mert igenis megvan. Azt kell kiélvezni mindig, ami épp tart.

2023. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Régi szép idők,én is szoktam nosztalgiázni,haverok,buli,iskola,szórakozás,csajok,szex,ez volt az élet,a mostani fiatalok meg folytatják azt amit mi abbahagytunk.Ez az élet rendje.
2023. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy borzasztóan káros felfogás.


Mindig benne van a rizikó, ha folyton csak az újdonságot keresed, nem próbálod valami állandóban keresni a szépet. Amúgy sokan csinálják, csak ebben a korban már a legtöbb nőnek nem erre van igénye (vagy igénye volna, csak ideje és energiája nincs gyerek mellett), ezért kicsi a merítés.

De nem csak ilyen praktikus okokból érdemes idővel megállapodni, hanem mert vannak dolgok, amiket csak így ismer meg az ember.

2023. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
3 szívesen adtam át a stafétabotot.Bulizzanak,csajozzanak,pasizzanak a mostani fiatalok is.Nem irigykedem rájuk,én már átmentem azokon a dolgokon amiken most ők fognak.
2023. okt. 27. 13:58
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

#7

"Átadtam a helyem a mostani 20 éveseknek"

Mi az, hogy átadtad? Ki vagy te? A nagy univerzumban egy kis porszem. Olyan nagyképűen és beképzeltem írsz, hogy csak na. Nem te adtad át a stafétabotot, te kiöregedtél a 20-as korosztályból, hisz ez az élet rendje. És ezért nem kéne ilyen fellegekben járósan, nagyképűen fogalmaznod.

2023. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
jav.: beképzelten..
2023. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Ilyet azok éreznek, akik szorongással élték az életüket amiatt, hogy egyszer meghalnak.
2023. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!