Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan sikered, amit...

Van olyan sikered, amit szívesen megosztanál valakivel, de nincs kivel?

Figyelt kérdés
Ha igen, én szívesen meghallgatom!

2023. okt. 27. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktam a csokievésről június közepén. Tegnap majdnem visszaestem, levettem egy táblával a boltban, de a pénztár előtt letettem egy polcra és ott hagytam.
2023. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy 2 hét múlva lesz! (Nyelvvizsgázni megyek majd.)
2023. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Végre nem kerülget a siras/szorongás mikor más emberekkel kell utaznom pl trolin stb . Régen nagy küzdelem volt ez nekem és pár évig állt fent, de mostmár sikerült túllépni :) ( egyszerűen olyan fobiam volt, hogy mindenki engem ez és biztosan valami vicces / figyelem felkelto van rajtam ( pedig valószínű senki sem nézett ) emiatt sokáig semmilyen zsúfolt helyre nem tudtam menni, pl étterembe, ( a kezemben remegett a villa, kiontottem a cukrot stb ) .. létező fóbia) de ez mostmár egész javult és simán bemegyek dolgozni vagy akar meg társalgok is a személyzettel :) nekem ez pár éve elkepzelhetetlen volt . Az is kínos volt számomra, hogy elmondjam, mit szeretnek kérni .. de koszonom, hogy itt leirhattam. Mások ezt nem feltétlen értik meg, vagy kínos elő hozni :)
2023. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, akad ilyen, de még nem értem el a célom és messze van még a cél vége.
2023. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Önismereti sikerek, megértettem magamban és elfogadtam pár dolgot, ami felszabadító.
2023. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Lassan összegyűlik az összeg az Air Jordanemre, amiért keményen megdolgozok nap mint nap egy olyan munkahelyen, ahol minden nap szénné aláznak, de bírnom kell, mert nincs más. Ez a cipő olyan löketet fog adni, hogy pár napig örömmel fogok dolgozni menni és sokkal magabiztosabb leszek. Már csak három munkanapot kell teljesítsek és megvan az összeg (napi bejelentővel dolgozok).
2023. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szorongással kapcsolatos.

Egész életemben jelen volt, sajnos, valamikor gimi alatt erősödött fel nagyon, aztán olyan szinten voltam, ha mások mellett kellett ennem, vagy innom kávézóban, konkrétan látványosan remegett a kezem. Small talk sem volt valami nagy erősségem, finoman szólva, és volt bennem egy nem kis adag "bocs, hogy élek!" is, szóval a kisugárzásom sem volt valami fényes.

Ez tovább romlott, amikor egyetem közepén kiutáltak egy sportcsoportból, aminek előtte évekig tagja voltam. Pánikrohamtól kezdve elég sok dolog volt abban az időben, de ennek már lassan 3 éve.


Tudom, sok idő telt el, viszont ezeket, mind, most sikerült végérvényesen levetkőzni; olyan munkahelyen vagyok, ami elsőre erősen komfortzónán kívüli volt, állandóan emberek vesznek körül, csapatmunka van, állandó az offline-online kommunikáció, de megérte. Idegenekkel is könnyen el tudok már beszélgetni, nincsenek kínos szünetek, ha kell, kellően ki tudok magamért állni, volt is rá példa, nem is egyszer. Teljesen lazán leülök a munkatársak mellé ebédelni, nincs semmi görcsösség, semmi remegés.

Örülök, hogy ennyit sikerült fejlődnöm, bár nem merem hangoztatni, mert tudom, hogy ez kényes téma, és nem mindenki tudja pozitívan lereagálni.

2023. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!