Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 38 vagyok még nem volt nőm,a...

38 vagyok még nem volt nőm,a nők kerülnek,nem tudom mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
nov. 17. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

És szerinted erre most mi meg fogjuk adni a választ? 🤦


Foglalkozz önismerettel, hogy megtaláld a kérdésedre a választ!


Vajon miért nem volt még ennyi évesen nőd? Nos? 10 milliós kérdés.

nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Erre ismeretlenül, senki nem fog tudni konkrét választ adni neked. Ideje fejleszteni magad mind érzelmileg és fizikálisan.
nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha őszintén szeretnéd tudni 4 opció van :

1. Csúnya vagy, vagy kövér

2. Szegény vagy

3. Anyukáddal laksz

4. Nagyon félénk személyiség vagy /nincs humorérzéked

Vagy a fent említettek összese igaz rád. Ezek lehetnek az okok.

nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Ennyiből aztán mégis hogyan lehetne megmondani?
nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Talán büdös vagy?
nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Barátaid vannak/voltak valaha is? Én is hasonló korban vok és se nő se barátok soha, már az oviban se játszott velem senki. Van akitől egyszerűen undorodik mindenki...

Én azt tanácsolom, keress vmi másban örömet az életben, mert ebből csak kesrűség lesz h sóvárogsz nők, társasági élet, stb. után. Vegyél egy krosszmotort és irány túrni a sarat, én imádom :D Vagy te tudod, kinek mi... de ez sehova se vezet h jajj kerülnek a nők, meg hasonló önsajnáltatás, ettől csak még jobban kerülni fognak XD

nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Én azt terveztem amit végre is hajtottam volna, hogy 40. születésnapomon altatót bevéve kinyirom magam ha addig nem kellek senkinek. Aztán Isten/sors megkegyelmezett és pár hónappal előtte elkezdtem egy csajjal levelezni és összejöttünk, azóta is együtt vagyunk.

Pedig nálam a #4 által írt dolgok hatványozottan is fent állnak és mégis

nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%

A/ csunya vagy

B/anyad rakodik el helyetted

C/anyad fizeti a csekkjeid es arezsirol megcsak fogalmad sincs

D/ hajas puhany vagy

E/elviselheteen idegesito a szemelyiseged

F/onallo eletre keptelen vagy

G/ anyad csecserol nem vagy kepes levslni es minden hetveged veluk toltod

nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"A Nő" egy érdekes "szerkezet"!

Nehéz megfelelni nekik, de azt sem szeretik, ha valaki túlzásba viszi a megfelelési kényszert. Szeretik a függetlenséget, de szeretik azt is, ha anyagi biztonságban élvezhetik az életet, - amit nem feltétlenül önerőből sikerül elérniük. Érthető okból nem szeretik a fizikai erőszakot, de van sok olyan nő is, aki attól látja a párját férfiasnak, hogy meghatározott időközönként kiprovokál tőle egy kiadós verést. -Nem vagyok az erőszak híve - és soha nem is tettem ilyet, - de ettől még vannak ilyen nők szép számban sajnos. Szeretik, ha törődnek velük, de ha túlzásba viszi egy férfi a törődést, akkor azt a férfit "gyengének" bélyegzik meg.

És még csak ezt követi a férfi küllemi megítélése...

Bajusz, szakáll, testmagasság, alkat, csatlakozó, púp - és hasonlók...

Azt tudom javasolni, hogy tarts egy önvizsgálatot - akár tükör előtt is - és próbálj meg "összerakni" egy új típust önmagadból.

A küllemre jelentős hatásod lehet, ha a belsőd mer nem is alakítható jelentősen. Általában nem játszik a nőknél a zsíros, korpás haj, a hosszú, ápolatlan, retkes körmök vagy/és szakáll, a Quasimodo testtartás, az emberi magatartással össze nem egyeztethető testkultúra, a dinnye a hónaljak alatt, a papagájokat alázó népviselet.

A belső már érdekesebb, mert ott széles a paletta! De a többségük nem csípi a túlfejlett egójú gyökereket és azt, ha bármikor elpakolhatóak a férfi részéről egy fiókba, ha a pillanatnyi érdeke éppen ezt kívánja. Nem szeretik a határozatlanságot, tutyimutyiságot sem, de a farönköket sem.

Javaslom nézd meg melyek a lehetőségeid és "gyárts le" egy nő által is szerethető valakit a jelenlegi önmagadból. Nem az a megoldás, ha feladod az egyéniségedet, de az 100 %, hogy változtatnod kell a siker érdekében!

nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!