Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jó az hogy hergelhetik...

Miért jó az hogy hergelhetik az embereket?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam hogy egy férfi nyílt levelet írt Tóth Andinak,arra reagálva hogy Andi beszélgetésre sem méltatja a csóró férfiakat.Csakhogy én sehol nem találtam olyat ahol ezt mondta volna.Akkor viszont miért találnak ki ilyeneket?Miért kell hergelni a férfiakat a nők ellen?31/F

nov. 26. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok a frusztrált sehova nem tartozó lelkibeteg egyén a mai világban. És azt élvezik a káoszt és teremthetnek. Mivel mást nemigazán tudnak.

Ez olyan dolog mint mikor a kicsik szétrugdossák egymás homokvárát.

nov. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Most őszintén, miért kellene neki csóró férfiakkal beszélgetni, milyen szituációban?

Ha letámadja egy hajléktalan az utcán, hogy mekkora rajongója? Vagy ha valahol fellép, és odamegy hozzá valaki autogramot kérni, akkor a ruhái alapján csinál egy gyors becslést az anyagi helyzetéről, és ha nem jó eredmény jön ki, akkor elutasítja?

Vagy a csóró férfiak "romantikus" közeledését utasítja vissza?

nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél éve olvastam ahogy mondta hogy nem bírja a szüleivel élő férfiakat engem is rosszul érintett, de túltettem rajta magam.
nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, de pasasként már attól rosszul érzem magam, hogy evvel a tóth andival egy országban élek.

Már a híroldalakon is meglátom az összetetovált, polgárpukkasztó ábrázatát, a falon keresztül tudnék kiszaladni az utcára.

nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés (na jó, 2): Ki az a Tóth Andi, és miért fontos a véleménye?
nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!