Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is volt magányos a suliban...

Más is volt magányos a suliban? 16/L

Figyelt kérdés
Egy barátom sincs, mert én nagyon különbözöm a társaimtól. Ők tipikusan úgy viselkednek mint a mai lányok, szerintem tudjátok mit értek ezalatt pl segg, mell kint, töltött száj ennyi idősen, műköröm stb. Én vissza fogottabb vagyok inkább azt a sportos, laza olykor zenei ízlésem híven full fekete cucc, bakancs, bőrkabát stb. Ezért nem tudtam beilleszkedni, más az érdeklődési köröm mint nekik. Fiúkkal sajnos nem tudok barátkozni mert itt csupa lányos szakma van amit fiúk nem tanulnak. Szóval nem tudom hogy mit tegyek, kiközösítenek, mutogatnak, kibeszélnek. 3 évet kell még kibírnom 😔
nov. 26. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sokkal jobb, hogy hű maradsz magadhoz. De tudom, hogy nehéz. Ha gondolod írj. Én is átmentem a kiközösítésen még gimiben. Bár nem lányként.
nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%

Sajnos azokra akik az átlagtól eltérően gondolkoznak, viselkednek, öltözködnek mindig ez a sors vár, az aktuális trendek elvárásainak megfelelni akaró emberek gonoszsága miatt.

Nem bírom megérteni ennek a viselkedésnek az okát, hiszen nem jelenthetsz számukra konkurenciát segg és mell mutogatás, harcsa száj és műköröm tekintetében.

Nem veszik észre, hogy a vágyott egyediség miatti átalakulások után ők vannak többségben.

Én amikor látok egy csapat ilyen egyencsajt, különbséget sem nagyon tudok tenni közöttük, számomra olyanok mint egy csapat japán turista, mind egyforma.

Az én szememben szánalmasak és csak kacagni tudok rajtuk.

Ne változz meg, legyél büszke magadra, idővel megtalálod a hozzád hasonló normális értékrenddel gondolkozó embereket.

Ha van kedved hozzá, szívesen beszélgetek veled, írj bátran.

nov. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nem is kicsit. A kamaszkor nehéz ilyen szempontból. Azt tudom tanácsolni, hogy keress máshol igaz barátokat!
dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne add fel!!
febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!