Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan egyedül érzem magam,...

Olyan egyedül érzem magam, valami tipp hogyan vészeljem át?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 22 éves lány vagyok, és egyedül érzem magam. Nincs kapcsolatom, pár barátom van akik nem mindig érnek rám, valamint mind kapcsolatban vannak. Munkahelyemen is általában egyedül dolgozom,mert estére vagyok beosztva mikor kb. mindenki már hazament. Anyukámmal jóban vagyunk de neki is van kapcsolata, nem lehet velem mindig és nem is szeretném.Egyedül élek a kutyámmal. Sokszor szeretek egyedül lenni, de néha már rám tör a magány. Próbálok ismerkedni párkereső oldalakon, de valahogy sose jön össze semmi. Szomorú vagyok emiatt, mert mindenki éli fullon az életét, én meg úgy érzem hogy 1 helyben toporgok. Nem csinálok semmit csak dolgozom, a kutyámmal foglalkozom és házimunkát végzek, esetenként rajzolok, és sorozatozok. Szeretnék már valakit magam mellé, de a legutolsó párkapcsolatom is már 1 éve volt. Lesz ez jobb is? Valaki aki már átment ezen, hogy sikerült kilábalnia belőle? Köszönöm előre is a válaszokat!

dec. 6. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

1. Nagyon sokan szomorúak, csak nem látsz rá a többi ember magánéletére.


2. Nagyon sokan vannak úgy hogy sokszor nincs kihez szólni sem.


3. Próbálj meg neten nyitni emberek felé ahogy szar idő van vagy keress valami érdekes weboldalt. Régen pl honfoglalón is lehetett beszélgető társakat találni.


4. Tereld el a figyelmed sorozatokkal vagy játékokkal vagy igazából keress valami kalandot amit akár egyedül is meg tudsz csinálni ha épp van időd. Olyat ami érdekel..


5. Csak egy kérdés, szereti a kutyusod a havat?

dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Szeretem a kutyákat:)
dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Ugya ez van velem is, leírom én hogy csinálom aztán szemezgethetsz belőle :D

Alapból próbálok ezen változtatni, ismerkedek barátkozo ahol csak tudok (pl elgondolkodtam rajta most is hogy rád írjak-e).

Ha ebbn kiégek és csak elfelejteni akarom a magányt akkor belemélyedek valamibe, mondjuk egy jó sorozatba, játékba, vagy kitalálok magamnak valami projektet amivel elmegy minden időm.

Ha megunom azt a valamit akkor meg megint elindul az ismerkedős időszakom.

Úgyhogy ezeket váltogatom folyton, aztán reménykedek hogy egyszer majd találok valakit.

dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Kutyasuli esetleg nem játszik?

Gimiben volt egy osztálytársam, aki évekig (talán még most is) vitte oda a kutyusát, és nagyon szokta dicsérni az egészet. Szerette az ottani társaságot, barátokat/ közelebbi ismerősöket szerzett ott, akikkel sulin kívül is összejártak. Egy próbát megérne, hátha neked is sikered lenne.

dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Én elsőre azt mondanám, hogy fogadd el hogy ez egy teljesen normális dolog!!


Nézd meg azt, hogy az életedben mit tehetsz azért hogy minőségibb életed legyen hogy az időt hasznosan töltsd és azt üveghangra kihuzatni kihozni a legtöbbet belőle.


Amit sokszor kiemelsz hogy mindenkinek van kapcsolata és sajnos az internet erről szól hogy csak akkor van így pedig ez hülyeség 10 ből 9 kapcsolat nem ér semmit ne higgy el mindent amit látsz és főleg ne szorongj vagy függj attól hogy neked nincs. Ettől te ugyanolyan teljes vagy és normális ha egyedül érzed magad.


Nekem segített egy nagy önismereti út elkezdése én elmentem egyedüli kirándulásokra fesztiválra és rájöttem hogy senki nem kell ahhoz hogy jól érezzem magam vagy boldog legyek. Ha tudsz akkor érdeklődj igyekezz találkozni a barátaiddal vagy találj olyan közösséget akiknek egy az irányuk a tieddel.

dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok.

Hát nekem a kutyám jelenti a legnagyobb örömöt, mindig megyek vele mindenhová hogy kis vidámság is legyen az életemben. Sok mindenkivel kijövök hála az égnek, de nyilván van olyan időszak hogy senki se ér rá.

Elsőnek üzenem hogy imádja a havat, olyan mint egy kis vaddisznó, túrja az orrával. 😇

dec. 6. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Isten, Jézus, Biblia.


Nem viccelek. Pontosan tudom, mit érzel. mert én is ezt éreztem. Addig éreztem ezt, amíg fel nem fedeztem Isten létezését. Isten pedig veled van. Beszélhetsz hozzá, sőt még Írhatsz is neki. Nagy segítség az ember lelkének, ha tudja, hogy soha sincs egyedül.

dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Szia!7 éve élek egyedül.Azelőtt volt egy menyasszonyom,hàzam,autóm.Most van 3kutyàm és munkanélküli vagyok.De nem bànkódok mert még ez is jobb mint ami ezelőtt volt.Nem írok protokoll dolgokat mert azt mindenki tud! Sajnos ez ilyen,magadra kell, hogy talàlj, legyen az bármilyen út vagy ösvény.36 éves faszi vagyok.
dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kellesz, ha megszabadulsz a kutyától
dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
26%
Hát evvel a ki irással le birnám fogadni hogy lett pár udvarlod privátban xd. Szeritem előbb utóbb jönni fog az udvalod remélem nem privátrol, mert sok hal van még a vizben.
dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!