Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen nem tudom kezelni...

Egyszerűen nem tudom kezelni a helyzetet, hogy szakítottak velem és egyedül maradtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először masszív alkoholfogyasztással próbáltam magam egy kicsit jobb kedvre deríteni. Aztán elmentem pszichiáterhez, de a bogyók amiket kaptam egyelőre semmit nem használnak. 10 kg-ot fogytam, szörnyen érzem magam.
dec. 10. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mielőtt kapcsolatban voltál, hogy bírtad ki? Csak ugyanazt kell csinálnod.
dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nehezen. Egyetemre jártam és szabadidőmben videókat néztem és ittam. Hétvégente meg hazajártam.
dec. 10. 17:39
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nyilvan nem az egykori partnered hianyzik, igy sokkal konnyebb dolgod lesz.

Sztem ez nalad csupan az ego harca lesz. Minden rolad szol. Elhagytak teged, egyedul maradtal.

Tovabba lehet az is, h ha tobb eves a kapcsolat, akkor a megszokottak hianya is kivalthatja.

Miert hagytak el? Elmult vagy tettel vmit?

dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2: ezek a alapján a gond nem most kezdődött és csak elodáztad a megoldást.

De ez most olyan, mint amikor az embernek nincs munkája: nyilván nehéz, de nem minden a munkáról szól (sőt, néha éppen más dolgoktól veszi el az időt). Koncentrálj arra, hogy most más téren helyt állj.

dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam semmi rosszat, viszont jót sem, olyan értelemben, ahogy azt az exem szerette volna. Fáj az is, hogy ő éli az eletét, barátai vannak, elutazik a testvéréhez, programokat csinálnak Pesten. Nekem meg nincs senkim és semmim a munkámon kívül. Egy rakás ...az egész életem.
dec. 10. 18:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

próbálj ismerkedni barátkozni.

Mondom ezt úgy hogy nincsenek barátaim és soha nem volt még 1 randim sem és nem is lesz.

dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Rosszul választottál, illetve gondolkodás és a partner személyiségének mélyebb megismerése nélkül belementél valamibe, a magad képességeiben, erényeiben sem vagy biztos és önálló, ezeken kell változtatni.
dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: nem arra utaltam, hogy elrontottál valamit a kapcsolatban, hanem arra, hogy a kapcsolat előtt se tudtál kiegyensúlyozott lenni.
dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a kotetlen szex segitett. Tarskereso, alkalmi. Pozitiv elmenyek voltak, meg lelkileg is. Es ereztem, milyen nagy a vilag, nem korlatozodik egy emberre.

Csok es oleles is volt es egy idegennel kolcsonosen szerettuk egymast ket oran at.

dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem mindenki tud így hozzáállni,mint a 9-es.Amikor elhagytak,képtelen lettem volna emberi érintést elviselni, nemhogy idegennel hancúrozni. Két óra szex pedig nem szeretet,bármennyi csók és ölelés is van benne.

Aki szeret valakit és az a valaki elhagyja,ráadásul érthetetlen módon,akkor ott olyan trauma lesz,amit nehéz elsimítani.

Hat éve hagytak így el,pont nem sokkal karácsony előtt.Három év volt,mire egyáltalán egy emberi ölelést el tudtam fogadni,akkor sem szexpartnertől.

Egy szakításnál sem hobbi,sem barátok,sem más időtöltés nem pótolja azt,amit veszít az ember.Főleg,ha közös élet dől össze,amiben tervek voltak,álmok és boldogság.

Ezt az elhagyó sosem érti meg, mert ugye ő " megvalósítja magát....

dec. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!