Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki tölti magányosan a szentest...

Ki tölti magányosan a szentestét , karácsonyt ? Mit csináltok a napokban ? Van, aki szomorú ? Hányadik ünnep ez egyedül nektek ?

Figyelt kérdés

dec. 24. 19:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Pl anyám, 12 éve halt meg apám. Nem tudom, mit érez, de elvileg rokonokhoz elnéz a következő napokban.
dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Pont a hetedik magányos karácsony.

Megszoktam,nem kesergek.Egészség,humor,optimizmus megvan - emberek nem érdekelnek.


F

dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez az első karácsonyom teljesen egyedül, elterveztem hogy majd mennyi mindent sütök meg majd elfoglalom magam erre, semmi még karácsonyfát se vettem, nem készültem fel a karácsonyra, szombaton vettem csak kaját hogy legyen mit egyek mikor zárva a boltok de elvagyok, nyilván jobb családdal vagy haverokkal de így alakult. Legalább nem kell senkinek megfelelni vagy veszekedni.


20/L

dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Apám egyedül tölti a karácsonyt. Meghívtuk magunkhoz, nem jön, mert a kutyát hova tegye nálunk... Megsértődött azon, hogy mi nem megyünk.
dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
24%
A párommal enyhén spiccesen Ashens videókat nézünk.
dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Tulajdonképpen nem vagyok egyedül, szüleimmel élek (tanulok), és a karácsony nagy része tök jó. Csak ilyenkor éjjel, egyedül mindig rám jön, hogy de jó lenne valakit átölelni. De annak, akit én szeretek menyasszonya van, mást pedig nem tudok szeretni, pedig folyamatosan ismerkedem, próbálkozom. Van hogy ilyenkor rám jön a sírás, akaratlanul is. De ettől függetlenül próbálom értékelni, amim van, és lefoglalni magam, hogy ne keseregjek.
dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Írjatok még. Utolsó , sajnálom , ez borzasztó lehet :(

Alkottatok valaha ezzel az illetővel egy párt ,vagy tudta ,hogyan érzel iránta ?

dec. 24. 21:40
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
#7 Végig tudott az érzéseimről, mive nekem szerelem volt első látásra, és mikor megismertem még senkije nem volt. De soha nem viszonozta az érzéseim. Mióta párkapcsolatban él, egyenesen megmondta hogy nem akar tőlem semmit olyan értelemben, amiért egyébként hálás vagyok mert így nem kergetek hiú ábrándokat a végtelenségig. Zárójeles megjegyzés, de a legpokolibb talán az volt, mikor a közös ismerősünk elmondta, hogyan udvarolt a párjának, a gyönyörű dolgokat, amiket neki mondott, hogy mennyire is csodálatos az a nő...velem pedig mindig amolyan "tough love" stílusban beszélt, sok rossz tulajdonságomért lecseszett, mert próbálta kihozni belőlem a legjobbat. És akkor hallottam azt az ég és földnyi különbséget az általa mondott dolgokban. Azt az érzést a legeslegrosszabb ellenségemnek sem kívánom.
dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Értem. Amiket leírtál, szörnyű lehetett / lehet átélni. Annyira sajnálom és együttérzek Veled , de semmilyen különbség nincs közted és a másik nő között. Semmivel nem ér többet és mindazt, amit megkapott ettől a férfitól , Te is megkapod attól, aki valóban Neked van rendelve. És nem fognak lecseszni semmilyen "" rossz "" , inkább rossznak vélt és rossznak beallított tulajdonságodért , épp ezekért fognak szeretni és Rólad is épp olyan gyönyörű dolgokat fognak mondani. Szívből kívánom , hogy így legyen.
dec. 24. 22:28
 10/30 A kérdező kommentje:
Igazad van, legalább nem ringattad magad tévhitekben, talán ez az egyetlen jó az egészben , mert ha valami történt volna , mégszörnyűbb lenne. Sok erőt kívánok, mielőbbi felejtést és egy boldog kapcsolatot.
dec. 24. 22:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!