Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tehetne boldoggá?

Mi tehetne boldoggá?

Figyelt kérdés
Sokszor annyira egyedül érzem magam, hogy elfog ilyen rossz érzés, de az emberekkel pedig egyszerűen nincs kedvem beszélni. Profi szinten sportolok és egyszerűen teljesen kimerít az egész, a sérülések pedig mentálisan a sírba visznek. Teljesen kihatással van a magánéletemre ami gátakat szab sajnos. Ne tudom mit kéne tennem, senki sem érti ezt meg. Inkább úgy fogalmaznék hogy nem érzem magam teljesnek.

jan. 19. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Mostanában én is ezt keresem...
jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod a sportot ilyen szinten abbahagyni?

Ahogy leírod az tenne boldoggá, ha nem csinálna ki a profi szintű sport.

jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legalabb jol keresel? Milyen sportág?

Menj pszichologushoz?

jan. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A profi sport a legnagyobb marhaság! Már most egy nagy 0 vagy azon kívül, de pár év és teljesen leamortizálod magad!
jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HunLo ***** válasza:

,, Profi szinten sportolok és egyszerűen teljesen kimerít az egész, a sérülések pedig mentálisan a sírba visznek. Teljesen kihatással van a magánéletemre ami gátakat szab sajnos. Ne tudom mit kéne tennem, senki sem érti ezt meg. Inkább úgy fogalmaznék hogy nem érzem magam teljesnek."


A sportott hagyd abba ,amint látod a lelki igényeidet ez nem elégíti ki.

Helyette inkább tanulj ,ha emberekkel nem akarsz beszélgetni!


,,Ne tudom mit kéne tennem, senki sem érti ezt meg. Inkább úgy fogalmaznék hogy nem érzem magam teljesnek."


Az én hitvallásom szerint csak a munka tudja legjobban az embernek a lelki igényeit teljesen kielégíteni ill az embert teljessé tenni.

tegnapelőtt 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!