Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy szülő azért szeretné hogy...

Egy szülő azért szeretné hogy a lánya gazdag férfihoz menjen hozzá hogy ne éljen szegénységben mint ő élt a gyári munkás férje mellett?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy összejön két szegény ember,a nő takarítani jár például,a férfi árufeltöltőként dolgozik,mind a kettőjüknek 8 àltalánosuk van,keveset keresnek de azért szeretnének gyereket,születik is egy lányuk aki később felnőtt lesz,még jól is fog kinézni.Ilyenkor van az hogy az anyuka leül a lányával beszélgetni elmondja neki ő milyen szegénységben élt a férjével nem jártak nyaralni,sokat nélkülöztek stb.Ilyenkor van az hogy mondja a lánynak hogy ő nehogy egy szegényt válasszon,keressen egy gazdag pasit aki viszi őt nyaralni,autót vesz neki,ékszereket,màrkás ruhákat?Nem akarja hogy a lánya is nélkülözzön?31/F

jan. 25. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Azok a lányok akarnak gazdag pasit akik szegénységben nőttek fel
Éppen hogy gazdag szülők lánya szeretne gazdag pasit
Semmi köze ahhoz hogy a szülők szegények vagy gazdagok ahhoz hogy gazdag pasit akar
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk apám mondogatta mindig, hogy ha majd felnövök, szedjek össze egy milliomos faszit. Mégpedig azért, hogy ő is el legyen tartva, ne legyen már több gondja az életben.
jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
A lányok/nök többsége NEM gazdag pasit akar, ez csak azok véleménye, akik túl ostobák/éretlenek arra, hogy egy növel kapcsolatba kerülhessenek.
jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Az én szüleim tényleg nem voltak gazdagok, de sose szóltak bele, kivel vagyok, hiszen látták, hogy megbízható, rendes emberekkel jártam, nem titkolóztam, ők se linkeskedtek, látták, hogy ketten együtt nem fogunk éhen halni, de az sosem volt náluk mánia, hogy jaj csak gazdaggal legyek. Jártam ügyvédbojtárral meg gyakornok tanárral is. Sose érdekelte őket az anyagi vonzat. Van nekem diplomám, munkám, a férjemnek is van stabil munkahelye, ketten együtt jól élünk, anyáméknak elég annyi, hogy szeretjük egymást, biztonságban élünk stb. Az, hogy mikor voltunk nyaralni, nekik mindegy.


33N

jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
#2 Így van. Ez az incelek egóvédő élethazugsága.
jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
A kérdezö a 31/incel felhasználó, aki meg akarja magyarázni, miért nem állnak vele szóba normális nök!
jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
78%
Én pont ilyen családból jövök de sosem próbáltak ilyen irányba terelgetni. Nekem az volt az alap, hogy ha jobb életet akarok, akkor tanulok, küzdök érte és megteremtem magamnak, nem pedig arra várok, hogy valaki majd alám tegye ezeket. Ellenben párom viszonylag jómódú családból jött és ott anyuka nagyon is ki volt erre hegyezve, hogy nehogy szegény valakivel jöjjenek össze a gyerekei. Engem emiatt utált is, aztán ahogy dolgoztam és jobb helyzetbe kerültem, már nyalt volna, a lányát pedig egekig magasztalja, mert kifogott egy ronda de gazdag pasit, aki eltartja. Kinek mi a prioritás/életcél...sokkal inkább az egyén életszemléletétől függ, mint a vagyoni helyzetétől.
jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Aki lepontozta az 1-es válaszomat, igazán kifejthetné, hogy miért tette.
jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarja hogy a lányát a szülőknek támogatnia kelljen mert nem él meg
jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Maximum viccből emlegettek ilyesmit, de mindig kiemelték, hogy nehogy komolyan vegyem, nem ez a mérvadó a párválasztásnál.
jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

A 7-est is lepontoztátok, de választ nem kaptam. :) Ha ez annak szól, hogy nem tetszik nektek, hogy ezt mondta apám, azt értem, mert nekem sem tetszik.


A saját lányát odadobta volna egy pénzes faszinak - legyen az bármilyen ember is - azért, hogy NEKI többé ne kelljen dolgoznia. Ez szerintem is felháborító és undorító. Főleg, hogy már kislányként ezt kellett hallgatnom. És nem, ő nem viccből mondta. Ő egy lusta, munkakerülő, nőgyűlölő, agresszív alkoholista. Ennyire tartott engem csak azért, mert lánynak születtem.


Kár, hogy az az opció nem jutott eszébe, hogy emberszámba vegyen és megbecsüljön engem, mert lehet, hogy nem a férjem fog majd milliókat keresni, hanem én - ugyanis így alakult a helyzet. De ha rajtam múlik, hogy éhendöglik-e, mert nincs pénze kajára, akkor én nyugodt szívvel végignézem, ahogy éhendöglik. Ennyit erről.

jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!