Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 évesen hogyan barátkozzak?

Mopszgazdi kérdése:

23 évesen hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

Sziiasztok!


23 csaj vagyok. Alapvetően nagyon nyitott, beszélgetős személyiség és szeretnék több barátnőt szerezni, hogy kicsit ki tudjunk kapcsolódni egy buli keretein belül egy nehéz hét után.

Suliba nem járok, dolgozom ott viszont eléggé zárkózott személyiségű emberek vannak, és hiába nyitok ők mindig “elfordulnak”.

A barátnőim pedig főként párkapcsolatban vannak vagy éppen családosok, így ők igazság szerint sosem érnek rám :/

Az lenne a kérdésem hogy mi a legkönnyebb útja a barátkozásnak?


Köszönöm előre is a válaszokat :)



ápr. 26. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 fiú vagyok, hasonló cipőben.


Talán a régi, új-régi, vagy ki hogy hívja, haverok közül már csak 1-2 haverral van esélyem találkozni. Egyikőjükkel talán összehoz a sors, hogy ugyanott dolgozzunk. A többiek akik haverok voltak már rég messze-messze dolgoznak, esetleg családosak is már, nem érnek rá. No meg nem is lenne pofám pótkerékként egy párkapcsolatba beleállni, hogy ugyan már haverkodjunk...


Ami nálam úgy-ahogy haverságokat csinál, az ilyen internetes fórumokon összeismerkedve jön ki, esetleg közös érdeklődési fórum. De ott meg sajnos csak netes haverok, sokszor a világ másik feléről :(

ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz olyan embert akivel közös az érdeklődésetek. Ezt meg úgy lehet elérni, ha van hobbid pl: jóga,zenélés,lovaglás,festés,motorozás,fényképezés,futás stb.

Tudsz így talizni "neten",benzinkúton,érdekes helyeken,kondiparkban, találkozókon,akárhol...

Nyilván nem 3nap után találsz barátot, és lehet valakivel csak megbeszélitek hogy majd lesznek közös programok aztán nem lesz belőle semmi, de idővel biztos akad valaki.

Szóval találd meg ami érdekel,csináld, aztán majd lesz valami.

Vagy csak írj rám mert unatkozok =)

ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele. Szerintem a legjobb módja a barátok szerzésének a hobbik. Ha van egy hobbid, érdemes online olyan csoportokat keresni ahol olyan emberek vannak akiknek ugyan az a hobbijuk
ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ugy. ciklusok. Melohelyen vegyel fel egy "maszkot" jopofizz, mint a Dexter vigyel fankot, mosolyogj, aztan menj ebedelni veluk mert pont te is ehes vagy akkor. Elobb utobb talan odaszolnak hogy gyere egyel velunk. Aztan bekerulsz a falkaba akar introvertaltan is, lehet kicsit szarkasztikusan viselkednek majd veled, de mar bejutottal, ott meg lesz egy ket ember akivel egyedul leszel itt ott, aztan dumcsiztok.


Aztan valtasz munkahelyet, ugyanez, az elozoekkel mar nincs kapcsolat, aztan ezt igy ciklusokban. Ez a baratsag, nincs "orok" baratsag, az egy alom. Peldaul a 10. ciklusban mar a szar sem gondol az 1. ciklusban megismert emberekre a melohelyen.

ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hobbi? Ezen keresztül sok olyan érdeklődésű embert lehet találni szerintem akivel barátkozni lehet. Én is hasonlóan vagyok, ha gondolod írj.
ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kb. kétszer annyi idős vagyok, mint te, szóval ezerszer nehezebb helyzetben ilyen szempontból, és egyetlen barátom sincs, szóval arra sincs esély, hogy barát barátjával összebarátkozzam.


Egy pártnak vagyok aktivistája, és most az ajánlás gyűjtés miatt kopogtatok idegenekhez. Hát úgy néz ki, hogy egy ilyen tök spontán helyzetből kialakulhat egy barátság, történetesen a cuccaiból láttam, hogy tök hasonló az érdeklődési kör egy területen, és így elkezdtünk egy kicsit beszélgetni, és telefonszámot cseréltünk, és talán majd lesz barátság. Szerintem ő is nyitott rá.


Amúgy meg igen, felvállalom, hogy ez a gondom, ha valahol vagyok, de nem erőltetem. Van ahol ez egy kicsit félreértést szült, de ezt is könnyen lehet kezelni, nem erre kell fókuszálni.


Olyan helyekre kell menni, ami az érdeklődési köröddel kapcsolatos, hobbi, stb. netán nyitott csoportos kirándulás, ahol van idő beszélgetni másokkal, és megismerhetitek egymást.


Sok nő és férfi küzd hasonló problémával, és vágyik barátra, barátnőre, szóval van esélyed - főleg ebben a korban.

ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!