Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok,de nem tudom...

Magányos vagyok,de nem tudom akarok-e kapcsolatot.regisztráljak társkeresőre?annyira gáznak érzem az ilyesmit.24/L

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim,és néha jól esne valakivel beszélni,aztán ha alakul akkor alakul.Sokat ismerkedtem anno neten,és belefáradtam,és mindig úgy érzem hogy akivel beszélek elvárása van felém.

Csak kötetlenül akarok beszélni,ennyi.

De azt is gáznak érzem hogy a képeimet közzé teszem,mint valami árukínálat.

Mit gondoltok?


máj. 16. 18:52
 1/9 anonim válasza:
96%
Ne társkeresőkön beszélgess hanem más csetoldalakon, fórumokon.
máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bolognai a kedvencem ***** válasza:
65%
Hasonlóan érzem magam, mint te. Valahogy sose értettem a társkeresők mibenlétét.
máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

a mai világban így gondolkodsz 24 évesen? nemááár...


ezek alapján jobb ha sehová nem töltesz fel magadról képet...


Egy 24 éves egyedülálló lánnyal ha tetszik is neki , ha nem is mondja ki de nem akar egy egyedülálló pasi sem csak barátkozni többet remél mindenki...


Ha nincsenek barátaid, se semmilyen társaság és csak a munkahely meg a bevásárlás van, akkor nem sok lehetőséged marad neten kívül.


Első körben mindenki csak próbálkozik bármelyik közösségi oldalról vagy társkeresőről legyen is szó, aztán vagy találkoztok vagy nem, ha találkoztok is akkor meg vagy 1 óra lesz vagy 15 perc és többet nem találkoztok...Nem kötelező semmi.

máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja persze..csak mindig úgy érzem elvárások vannak,és én még nem tudom mit akarok.

És sok rossz élményem van onnan,meg elég szorongó ember is vagyok,így nehéz amúgy is az ismerkedés.

Legalább 10x regisztráltam már,pár sráccal sikerült találkozni (ők miattuk is van rossz élményem)

Nem akarok egyedül lenni,de félek is.

máj. 16. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek vannak elvárásai.


Neked mik azok?


Gondolom számít a kor, a testalkat, ne lakjon a világ végén, dolgozzon de nyilván nem tetszik neked sem mindenféle munka,. akarsz e gyereket, házasságra szükséged van e, azért gondolom arcra se legyen csúnya...

Azért az érdeklődési kör sem teljesen mindegy, különbözzetek de ne túlzottan mert különben mindig mindkette másik irányba mentek...


Akikkel találkoztál gondolom külsőre legalább tetszettek is nem?


Egyébként munkádat tekintve azon belül esélytelen? Vagy érdeklődési körön belül?


Úgy összességében hol lehet látni téged?

Utca, tömegközlekedés, vagy csak autóban, esetleg üzletekben, vagy valamilyen sporttal kapcsolatos helyen?


Zárkózottabb is vagy, így nyilván nehezebben is veszed észre ha valaki akarna valamit. Gondolom azért kell türelem hozzád is.

máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha van kedves beszélgetni akkor írj.

D

máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed gáznak, mert az is. Sehol nem említetted, hogy párkapcsolatot is szeretnél csak barátokat, azokat meg ne egy olyannal akard aki nem azért van oda beregisztrálva. Sosem értettem, hogy miért keresnek ott barátokat az emberek, aztán rájöttem, hogy nem én velem van baj, hanem magával a platformmal, hiszen nem is arra lett kitalálva, hogy ott találd meg életed szerelmét stb, hanem csak legyen matched azt csá.


Azt meg felejtsd el, hogy a másiknak nem lesznek elvárásai feléd, ideje lenne inkább felnőni. Ha barátokat akarsz, neked is kell tenned bele valamit, ehhez meg annyi nem elég, hogy amikor kell felveszed és írsz neki, amikor meg megunod félrerakod, ez nem így működik. Ezzel a hozzáállással, nem lehet barátokat szerezni.

máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Társkeresőn kiírod hogy nem komoly kapcsolatot keresel hanem csak barátságot (nem extrákkal) ennyi.
máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is fura ez hogy a másiknak nem lehetnek elvárásai, mert hogy az már gond. Ilyen alapon ez már magában egy elvárás, hogy ne legyenek elvárásai, szóval érted a problémát kedves kérdező. Ezen kívül szinte biztosra veszem hogy van még sok más elvárásod is, pl ha keresed legyen elérhető, ha írsz neki írjon és legyen érdeklődő, ne félnaponta válaszoljon és a többi hasonló. Általában jó esetben ez kölcsönösen is elvárható kell legyen a másik féltől. És hogy kicsit fokozzuk a helyzetet, általában az olyan nőknél akik problémaként élték meg a másik fél bárminemű elvárását, ott többnyire az derült ki hogy ő meg cserébe tele van elvárásal, csak épp a másik félnek ne legyenek. És a többségük szintén teljesen egyedül volt, barátok nélkül! Szóval érzek benne némi párhuzamot.

Nyilván nem mondhatom biztosra hogy nálad is ez a helyzet kérdező, hiszen ezek csak az én korábbi tapasztalataim. Viszont meg kell kérdeznem ezek után, te mit értesz elvárások alatt? Mikből voltak problémáid, milyen fajta elvárásokból? És általában mi történt utána, ha észlelted hogy a másiknak van? Leépítetted a kapcsolatot? Ritkulás és lassú kivonulás, eltünés? Ghosting? Esetleg sikeresen megbeszéltétek? Tényleg érdekel, mert manapság mintha egyre inkább terjedne ez a hozzáállás és szeretném megfejteni a mibenlétét. Ráadásul te magad is segítésget kaphatsz ezzel, rálátást a helyzetedre hogy miért alakult ki, és esetleg miben kellene változtatnod. Szóval kíváncsian várom a válaszod. Ha túl személyes vagy kínos lenne, akár privátban is.

máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!