Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha a magányos emberek szerint...

Ha a magányos emberek szerint nem ők tehetnek a helyzetükről, akkor miért van az, hogy...?

Figyelt kérdés
...a hasonló cipőben lévők nem találnak egymásra? Itt is, ezen az oldalon, írogatnak, elmenve egymás mellett.

máj. 22. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez már volt téma.


Igazából nem reális, hogy az összes magányos "lejjebb adjon".

máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
igazából jó nekik úgy ahogy vannak csak nyavalyognak egy kicsit,ez a “közös”bennük.
máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Mert szeretnek panaszkodni, de nem tesznek ellene semmit.. Magányos emberek meg azért nem barátkoznak, mert akkor elveszítenék a személyiségüket. Ők a magányosak, így identifikálják magukat.
máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bolognai a kedvencem ***** válasza:
93%
Mert attól, hogy valaki még szintén magányosnak érzni magát, közel sem biztos, hogy számodra jó beszélgető partner lehet.
máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy azért magányosak, mert valami miatt nehéz őket elviselni. Ergo, egymást sem tudják elviselni. De persze ez nem egy sablon, de előfordul
máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én magányos emberként tudom, hogy olyan szintre kerültem, amiben már szakember segítsége szükséges, emiatt jelenleg pszichológushoz járok. Ha pedig majd alkalmasnak érzem magamat normális emberi kapcsolatok kialakítására, akkor elkezdek nyitni mások felé. Ez még hosszú út lesz, mire normális szociális életem lesz és én magam is egy normális emberré válok.
máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
De az is lehet, hogy van egy reális érve, hogy ő miért magányos, de ő azt nem fedi fel. Pl.: van egy alapbetegsége.
máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindenki érzi magát magányosnak attól, hogy egyedül van. Lehet, az is, hogy jobb nekik egyedül csak, szeretnének megfelelni a társadalmi elvárásoknak. Ezért, úgy tesznek, mintha 9smerkedni szeretnének. Viszont, tudják, hogy nekik jobb egyedül.
máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 benhur1959 ***** válasza:
68%
Magányos nővel még nem találkoztam,a társkeresők is televannak modell kinêzetű hawaiion nyaraló plázacicákkal
máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről, amikor magányos vagyok, általában konkrét emberek társasága, lénye hiányzik. Bár kézenfekvő megoldás lenne felkeresni egy másik, hasonló cipőben járó embert, azért az idő, míg abból minimum egy közelebbi ismerős szintre eljutunk.


Másrészről, meg neten már egy ideje nagyon megválogatom, kinek és hol írok vissza. Nem is nagyon bízok már efféle netes ismerkedésben. Saját és mások rossz tapasztalatai után.

pl. itt is kezdődött már több beszélgetés is amiatt, mert mindketten magányosak voltunk, azonban egyik sem ért véget valami jól. Volt, aki azért küldött el a negatív jelzős anyámba, mert pár üzenetváltás után nem akartam felbumlizni Pestre. A legtöbbüknek viszont az nem tetszett, hogy nem tudtam mindig perceken belül visszaírni, hanem volt, hogy órák is kellettek rá, ezt pedig már a beszélgetés elején meg is írtam nekik. Akkor azt mondták, rendben van.

Elhiszem, hogy nem túl gördülékeny ilyenkor a beszélgetés, és zavarja őket, de tényleg nem tudok hamar reagálni sokszor.

Nem azzal van a gond, hogy ezt szóvá tették, hanem az a stílus, amivel.


Úgyhogy én ilyenek miatt nem kezdek el magányos embereknek írogatni. Nem azt mondom, hogy mindenki automatikusan ilyen, mint a leírtak, csak túl sok negatív tapasztalatom lett ahhoz, hogy ilyenbe kezdjek ismét.

máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!