Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki egyedülálló nő hogyan néz...

Aki egyedülálló nő hogyan néz ki egy napod?

Figyelt kérdés
A szüleimtől fél éve elköltöztem 20 km-re, 5 éve dolgozom. Örököltem a nagyszülőktől egy házat, egy faluban. 27 éves nő vagyok, tanítok egy általános iskolában. Nagyon élvezem, hogy egyedül élek, nem kell senkihez alkalmazkodni, semmiről beszámolni stb. Szinte főzni sosem szoktam, mert veszek a boltban péksütit, ezt azt vagy rendelek. Vasárnap mindig a szüleimnél ebédelek és anyum meg is pakol, keddig-szerdáig van főtt kajám. Mikor hazajövök munkából van, hogy már meg is fürdök és hálóingbe vagyok egész délután, csak tvzek. Néha olyan cikinek érzem ezt vagy nem az? Nem vágyok egyáltalán párkapcsolatra, olyan jó ez a nyugalom. Egyébként nincs egy barátnőm se, de az egész napos gyerekzsivaly után nem is vágyok másra csak, hogy pihenjek.

#Nő, egyedülálló, egyedüllét,
máj. 22. 19:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Nőket kérdezel, én bár férfi vagyok, de örülök hogy megtaláltad így a nyugalmadat, és elégedettségedet. Kérdezted hogy ez ciki-e? Dehogy is az, miért lenne ciki? Ha neked így jó, akkor nem az. Mindenki úgy él, ahogyan tud, és törekszik arra, hogy jó legyen neki.
máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
37%

Nekem kb így telik egy napom mint a videóban:


[link]

máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
A füvet ki nyírja?
máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én nyírom, de azt nem kell mindennap. Nyilván amit kell megcsinálok hétvégén.
máj. 22. 19:18
 5/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát, nekem ez így túl passzívnak és üresnek hangzik.

Én el szoktam járni sétálni, túrázni, városnézni, továbbképzem magam, hobbijaimmal foglalkozom, olvasok, kertben dolgozom elég sokat (lassan haladok, de szívesen csinálom). Persze, szoktam filmeket is nézni, de az én életembe tinédzserként is elképzelhetetlen volt, hogy csak "lébecoljak" otthon. Korán kelek, és ilyentájt szoktam vacsorázni és pihenni.

Amúgy én minden nap saját magam által főzött ételt eszem, csak több adagot csinálok egyszerre, és fagyasztom (sokszor félkészen), amit lehet. Sütiket is szoktam sütni, különösen ünnepekkor.

Persze, ha te így érzed jól magad, élj így, de gyorsabban leszel 37 meg 47, mint gondolnád. Egy csomó élményben lehet részed egyedül is, kár bezárkózni a házba és csak a tvt bámulni.

máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
3-as: miért olyan nagy szám szerinted a fünyírás?????
máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen rendben van, neked ilyen az életviteled, nem ciki kérdező, ha így jó.
máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy élvezed, csak próbálod elhitetni magaddal. Amúgy ilyen fiatalon ráadásul nőként ha nincs senkid, akkor ott valami nem oké. Hisztis vagy?
máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

“Nagyon élvezem…”

Kell ennél több? Éld úgy az életedet, ahogy neked tetszik.

máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%

Ha szerinted ez így jó, miért írtad ki a kérdést?


És miért zavar, ha "ciki", ha amúgy egyetlen barátod sincs, akivel ezt megbeszéld?


Nem tudom, hogy segít-e a véleményem, vagy sem, de szerintem ez eléggé vegetálás. Másmint egyszerűen túl monoton, unalmas és kevés - hozzá teszem, ez a saját nézőpontom! Nem vagyunk egyformák, de nekem ez nagyon nem felelne meg.

máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!