Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mondasz valamit amit most...

Mondasz valamit amit most szeretnél?

Figyelt kérdés
Ha valóra válna
máj. 26. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jégkrém
máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
92%

-Pizza

-Esős idő

-Ha erősebb lennék

-Egy barátnőt aki szereti a bolognait és a harisnyákat

-Szerentém ha október lenne

máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Brigit az ágyamba 😂
máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszűnnék létezni 1 pillanat alatt.
máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megnyerni az ötöslottó főnyereményt. Világkörüli út, utazni sokat. Széles baráti kört kiépíteni, programokkal. Munkát találni. Világbéke, szűnjön meg minden háború. Szűnjön meg a szegénység, éhezés, senki se nélkülözzön. Egy piacképes diploma. Új szakmákat kitanulni. Legalább plusz 1 idegennyelv megtanulása. Feltalálni valami olyasmit, amivel az emberiség javát tudom szolgálni, pl valami súlyos betegség elleni gyógyszer. Végtelen idő. Örökké maradjak fiatal, ne öregedjek. Időutazás, jóvátenni a múltbéli hibáimat. Bocsánatot kérni mindenkitől, akit megbántottam. Karitatív munka. Gyermekkórházat, kutyamenhelyet nyitni. Hajléktalanság felszámolása, minden ember lakáshoz jusson. Visszahozni anyámat, nagyimat, szeretteimet a sírból. Röviden ennyi. 🙂🙂🤷‍♂️
máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lottó főnyeremény vagy azonnali fájdalommentes halál.
máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Szexelni a munkatársam férjével.
máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék túllenni végre az államvizsgámon, méghozzá egy minimum 4-es osztályzattal.
máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Végre egyedül lakni,élni örökre !
máj. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Aludni vagy 2 hetet. 6 éve tolom úgy hogy szabadsàgot csak tanulni vettem ki ami nem szabadsàg csak stressz. Most végeztem egyetemen és 1 nap szabim se maradt. Hétvégék mondjuk ott vannak. De úgy érzem nem elég. Màsnak rosszabb, tudom. De màr lassú vagyok és akàr BKV-n àllva is elalszok hónapok óta.


Egy 2 hét szabi jó lenne csak aludni.

máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!