Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szánjam magam arra,...

Hogyan szánjam magam arra, hogy újra elkezdjek festeni?

Figyelt kérdés
Valahogy mostanában nem érzek motivációt rá,meg úgy érzem,hogy elszállt az a kis tehetségem is,ami valaha volt.(Vagy lehet régebben sem volt,bár sokaknak tetszettek a festményeim)De nem azért írtam ki ezt a kérdést,hogy sajnáltassam magam,csak gondoltam megpróbálom,hátha tud valaki segíteni.A másik dolog,hogy aki nagyon szép képeket fest,még az se biztos,hogy el tudja adni,ezért ilyen szempontból sem túl motiváló ez a dolog.Arról viszont hallani se szeretnék,hogy hagyjam abba,mivel arról meg vagyok győződve,hogy nekem ezt kell csinálnom.Csak ez így olyan nehéz,hogy senki nem támogat (főként erkölcsileg értem)és teljesen egyedül vagyok.

2012. okt. 3. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
40 éves elmultal?
2012. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem múltam még el 40.
2012. okt. 4. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz festeni ,ne hagyd abba. Ha meg szépen festesz akkor meg pláne .Fess a barátaidnak ,családodnak ,magadnak.

Sok sikert és jó munkát!!!

2012. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miket szoktál festeni ,ha megkérdezhetem?
2012. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!