Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez magánynak számít?

Ez magánynak számít?

Figyelt kérdés
Egy normális család tagja vagyok, van házi állat stb. Vannak haverjaim bőven, de a szerelmem csak "plátói". Nincs igazán "lelki társam" és nincs olyan akivel megbeszélhetem a gondjaimat.

2013. jan. 31. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, velem is valami ilyesmi van, bár a szüleim elváltak, és nincs nagy baráti köröm se. Néha én is egyedül érzem magam. Talán. Egy kicsit annak számít.
2013. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szenvedsz ettől, akkor az magány! H nem zavar a dolog, akkor csak egyedüllét! Nekem már semmilyen szerelmem sincsen! :( A barátaimmal csak ritkán beszélek! Átérzem a helyzetedet! De a haver az nem összekeverendő a baráttal! A barát az aki nem csak akkor van veled ha jó a kedved, hanem a rosszabb napokban is megvigasztal!
2013. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezért írtam havert, barát helyett.
2013. febr. 2. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én alig látom a barátnőimet mostanában! sokat vagyok egyedül, úgyhogy én már meg sem kérdem ez magány-e! :)
2013. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!