Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós vagyok valamiért....

Depressziós vagyok valamiért. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Iszonyat rossz a kedvem :( Kell valamit csinálni,mert nem bírom és szeretet hiányom van.
2013. máj. 24. 23:07
 1/5 anonim válasza:

Történt valami konkrét dolog mostanában?Vagy csak úgy jött?

Nekem 4 évig tartottak a bajok.Most majdnem 1 éve stabil vagyok hál istennek.Mióta tart ez?

2013. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyne, a cslaádom borzalom csak bántás van,az 2 ember akire számíthattam meghülyült így senki sincs nekem... és senki se szeret és már örüök,ha iskola van kb. annyir a nincs életem :(
2013. máj. 24. 23:44
 3/5 anonim válasza:

Próbálj új ismerősöket szerezni akikkel eltudsz menni erre-arra, esetleg sportolj vagy délutánonként menj el sétálni, hogy kiszellőztesd a fejed.

A gondokon hiába rágódsz azzal csak magadat készíted ki teljesen, próbálj változtatni a dolgokon, ha ez nem lehetséges akkor meg valahogyan tereld el a figyelmed róluk, tudom nehéz, de másképp nem megy.

2013. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg próbálj ki dolgokat, biztos lesz egy-kettő, amit utána egész életeden át szívesen csinálsz. Ez azért jó, mert akkor már tényleg elég a te döntésed, hogy boldog legyél (vagy legalábbis derűsen hasznossá tedd magad), senkitől nem függsz ebben.


Azt gondolom mondanom se kéne, hogy a fő projekt az, hogy legyen kit megölelni...

2013. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha városi vagy, menj ki az utcára egy ingyen ölelés táblával (ha gáz egyedül, akkor egy osztálytársaddal, barátoddal), tök buli, felvidulnál szerintem tőle. Én mindig adok ölelést az ilyeneknek. Emellett koncentrálj a szép dolgokra, légy pozitív, ne tudjanak megtörni. Próbálj ki új dolgokat, vagy csináld, amit szeretsz (pl rajzolni, festeni, akármi). Én amikor depressziós voltam, verseket írtam, és jobb lett. Vagy gondozz állatot, hálás egy meló.
2013. máj. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!